Results 1 to 5 of 5

Thread: Ajutor!

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    61

    Ajutor!

    Am vrut sa fac realizarea "cadou oficial" trimitand o emblema care imi placea unui prieten in speranta ca acesta imi o va trimite inapoi dar tocmai dupa aceea am aflat ca acest lucru nu este posibil. Asadar am ramas fara ea si rog frumos pe cineva care detine aceasta emblema sa mi-o trimita si ii cumpar lui alta. Asa arata emblema:
    Ajutor!-untitled.png

  2. #2
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Andrei Vlad View Post
    Am vrut sa fac realizarea "cadou oficial" trimitand o emblema care imi placea unui prieten in speranta ca acesta imi o va trimite inapoi dar tocmai dupa aceea am aflat ca acest lucru nu este posibil. Asadar am ramas fara ea si rog frumos pe cineva care detine aceasta emblema sa mi-o trimita si ii cumpar lui alta. Asa arata emblema:
    Click image for larger version. 

Name:	Untitled.png 
Views:	23 
Size:	8.8 KB 
ID:	28595
    Si banuiesc ca nu ai facut nici acea realizare ,nu ?
    Acest lucru este stiut de atata timp,un cadou trimis nu se poate returna sau retrimite !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    61
    Nici realizarea nu am facut-o pentru ca nu este un cadouu oficial. am observat asta abia dupa... trebuie sa fie cu real madrid,barcelona etc...
    Last edited by Andrei Vlad; 08-31-2014 at 11:44 AM.

  4. #4
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Andrei Vlad View Post
    Nici realizarea nu am facut-o pentru ca nu este un cadouu oficial. am observat asta abia dupa... trebuie sa fie cu real madrid,barcelona etc...
    Exact,trebuia un item oficial !
    Dar acum asta este,fapta e facuta si nu se mai poate face nimic !

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    61
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Exact,trebuia un item oficial !
    Dar acum asta este,fapta e facuta si nu se mai poate face nimic !
    Nu este chiar asa o mare pierdere. Sper totusi ca cineva sa aiba acea emblema si sa ma ajute. Il voi recompensa cu alta emblema noua