Results 1 to 4 of 4

Thread: AJUTOR!!!Ora Meciurilor din Liga noastra!!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    3

    AJUTOR!!!Ora Meciurilor din Liga noastra!!!

    Suntem intr o liga unde toate meciurile se desfasoara dupa 12 noaptea desi majoritatea antrenorilor suntem din ROMANIA, 4 din ei ii cunosc eu.

    De folosit mutarea orei cu doua tokenuri nu are sens pentru ca nu am face altceva decat sa avansam si mai mult in noapte. merge schimbat doar pana la 4 sau 5 si mai aiurea.

    Stie cineva daca putem face ceva? Poate o adresa de mail de la vreun Administrator serios.

    1. F.C. Mihai - Romania
    2. F.C. Cosmin - Romania
    3. F.C. Cox -Romania
    4. Real Steaua - Romania
    5. Fc FIJI - Romania
    si cred ca mai sunt dar sunt si booti

    Cred ca e ok orice ora intre 9 si 23.... asa putem participa si noi live

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    daca esti in Primul nivel sau al 2-lea se intampla asta.. dupa ce treci ne niv 1 in mod normal o sa se regleze ora meciurilor

  3. #3
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Calangea Bogdan View Post
    Suntem intr o liga unde toate meciurile se desfasoara dupa 12 noaptea desi majoritatea antrenorilor suntem din ROMANIA, 4 din ei ii cunosc eu.

    De folosit mutarea orei cu doua tokenuri nu are sens pentru ca nu am face altceva decat sa avansam si mai mult in noapte. merge schimbat doar pana la 4 sau 5 si mai aiurea.

    Stie cineva daca putem face ceva? Poate o adresa de mail de la vreun Administrator serios.

    1. F.C. Mihai - Romania
    2. F.C. Cosmin - Romania
    3. F.C. Cox -Romania
    4. Real Steaua - Romania
    5. Fc FIJI - Romania
    si cred ca mai sunt dar sunt si booti

    Cred ca e ok orice ora intre 9 si 23.... asa putem participa si noi live
    Mi se pare irelevant, cred ca iti dai seama ca jocul asta nu e jucat doar de persoane din Europa nu? Trebuie plasate meciurile in asa fel sa fie inregula si pt tine si pt adversar. -.-'

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    daca esti in Primul nivel sau al 2-lea se intampla asta.. dupa ce treci ne niv 1 in mod normal o sa se regleze ora meciurilor
    Cum a spus si Carbit, la nivelul 1 e ceva normal, incepand cu niv. 2,3,4 ar trebui sa fie mai accesibila ora, dar cum a spus si Catalin J. jocul este jucat si de alte persoane din alte tari, deci e aproape imposibil sa-i multumesti pe toti...
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook