Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 54
Like Tree11Likes

Thread: ANUNŢ: Articolele ROMANIEI in joc!

  1. #31
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by AmNNNez1c View Post
    Steaua e singura echipa care poate face fata in Europa League, dar nu si in Champions League, imi aduc aminte de Otelul Galati cand au fost calificati in grupele Champions League de nu au fost in stare sa faca macar 1 punct.
    Poate face fata si in Champions League,dar are nevoie de sustinere...eu cred ca baietii erau mai motivati cu becali in tribune,decat sunt acum...Poate si cu cateva transferuri ar avea sanse la un loc 2 in Champions League...

  2. #32
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    21
    Nu au putut trece de o echipa mediocra cum este ludogoret si zici ca are sanse in CL? Au nevoie de intariri serioase pentru asta

  3. #33
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    cu gol în minutul 93 ne bat ăia ...

  4. #34
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Hahaa ce draq sa faci cu jucatori de la nationala ,aia is buni la cules cartofi

  5. #35
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    21
    Despre nationala cred ca e alta tema

  6. #36
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    85
    as dori si eu daca se poate emblema echipei CSU Craiova din liga 1 daca se poate face ceva ??

  7. #37
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Cosmin Gabi View Post
    as dori si eu daca se poate emblema echipei CSU Craiova din liga 1 daca se poate face ceva ??
    Si eu as dori emblema, dar nu cred ca se poate face asta, avand in vedere ca nu e o echipa asa mare si nu a demonstrat nimic pana acum.

  8. #38
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    85
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Si eu as dori emblema, dar nu cred ca se poate face asta, avand in vedere ca nu e o echipa asa mare si nu a demonstrat nimic pana acum.
    ba da a demonstrat ,o nou promovata neanvisa de 7 etape nu ceva e vezi in fiecare zi si chiar cred ca o sa faca o figura frumoasa pana la finalulu sezonului . Sau daca nu emblema lu FC Univerasitatea Craiova dar nu cred

  9. #39
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Cosmin Gabi View Post
    ba da a demonstrat ,o nou promovata neanvisa de 7 etape nu ceva e vezi in fiecare zi si chiar cred ca o sa faca o figura frumoasa pana la finalulu sezonului . Sau daca nu emblema lu FC Univerasitatea Craiova dar nu cred
    Hm, ai dreptate, dar iti spun ca nu cred ca vei vedea prea curand emblema lui Universitatea Craiova.

  10. #40
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    vise cu Universitatea...

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast