Page 18 of 26 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 258
Like Tree40Likes

Thread: Sezonul 59 - Sunteţi gata?

  1. #171
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Si apropo,cum mai intra cineva si ma sustinea pe mine cum intra unu si la el,sa fie acolo fix 15% posesie....

  2. #172
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Lol.. N-am vazut decand joc atatia sustinatori )


    Infrangere vs locul 1. De aceasta data a fost mai echilobrat dar nu am fost online spre deosebire de adversar, si am avut un accidentat.
    El are calitate 39 eu doar 35 insa iar valoarea 50 a mea si 37 a lui.
    Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk
    Last edited by لاشسهمث ئهةلاقع; 11-10-2014 at 11:24 AM.

  3. #173
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Cu un pas in finala Uefa Champions League

  4. #174
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie in campionat cu fostu loc 4 scor 2-1 , maine am un ultim meci greu din sezonu asta cu locu 3
    In Champions League am facut 1-1 in deplasare , adversaru ma dominat cam tot meciu , poate am noroc sa ma calific dar nu prea cred

  5. #175
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Lol.. N-am vazut decand joc atatia sustinatori )


    Infrangere vs locul 1. De aceasta data a fost mai echilobrat dar nu am fost online spre deosebire de adversar, si am avut un accidentat.
    El are calitate 39 eu doar 35 insa iar valoarea 50 a mea si 37 a lui.
    Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk
    Pai cine crezi ca a vazut ?Acolo a fost ceva dubios 100%,nu cred ca poate sa se intample sa ai 15 sustinatori la un meci de lvl 8,hai esti la lvl 30 inteleg,iti faci prieteni dar acolo nu cred....


    Si faza dubioasa era ca de cate ori intra cineva sa ma sustina imediat dupa aia intra si la el sa`l sustina si se facea +15% posesie din nou.
    + Gandestete publicul meu,+ 5 % ,cati sustinatori a avut...

  6. #176
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Locul 10 sezonul trecut.. nu am făcut transferuri deoarece am facut upgradeuri la stadion... În cupă bat cea mai tare echipa cu 3-1 3-3 și iau bătaie in sferturi de la cea mai slaba 2-1 6-3.. În capionat locul 1 , câștig fără emoții

  7. #177
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    Pai cine crezi ca a vazut ?Acolo a fost ceva dubios 100%,nu cred ca poate sa se intample sa ai 15 sustinatori la un meci de lvl 8,hai esti la lvl 30 inteleg,iti faci prieteni dar acolo nu cred....


    Si faza dubioasa era ca de cate ori intra cineva sa ma sustina imediat dupa aia intra si la el sa`l sustina si se facea +15% posesie din nou.
    + Gandestete publicul meu,+ 5 % ,cati sustinatori a avut...
    Dupa mine nu ajuta foarte mult posesia, eu o am degeaba ) .. am avut si eu meciuri cu 15% acasa dar n-am facut mare lucru.. cu posesie, fara, eu tot iau bataie )

  8. #178
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    Pai cine crezi ca a vazut ?Acolo a fost ceva dubios 100%,nu cred ca poate sa se intample sa ai 15 sustinatori la un meci de lvl 8,hai esti la lvl 30 inteleg,iti faci prieteni dar acolo nu cred....


    Si faza dubioasa era ca de cate ori intra cineva sa ma sustina imediat dupa aia intra si la el sa`l sustina si se facea +15% posesie din nou.
    + Gandestete publicul meu,+ 5 % ,cati sustinatori a avut...
    Poti urmari meciu cam cu 30 secunde inainte de flueru de start , in 30 secunde sa zicem ca amandoi urmariti meciu dar debea dupa flueru arbitrului se poate vedea cine urmareste sau nu meciu si cati sustinatori are fiecare , de aia zici tu ca au aparut direct 15 sustinatori , probabil s-au pus sustinatori in acele 30 secunde dinaintea meciului
    Si se poate sa ai atat de multi sustinatori la lvl-u ala , poate are omu multi prieteni , colegi care joaca ... si varmiu are multi colegi de clasa si de scoala si prieteni care joaca TopEleven si daca vorbeste cu ei si ii roaga sa-l sustina ca are un meci important sigur se rezolva cu cel putin 10 sustinatori

    Edit: Poti face rost de sustinatori si prin alte metoda nu neaparat sa fie persoane cunoscute , poti da cerere de prietenie ( in TopEleven ) la alti jucatori si poti sa-ti faci si 50 prieteni intr-un sezon daca ai noroc sa-ti accepte cererile ... nici eu nu m-am gandit la chestia asta pana acum
    Last edited by Bogdan Astefanei; 11-10-2014 at 04:04 PM.

  9. #179
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Azi victorie cu 2-1 si am urcat pe primul loc ! Speram la campionat !

  10. #180
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Din pacate am coborat pe locul 2 si suntem la un punct distanta de locul 1, mai am un meci dupa care intalnesc adversarul de pe primul loc, sper sa il castig...

Page 18 of 26 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast