Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: O intrebare!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9

    O intrebare!!

    Salut, deci am cel putin 10 prieteni de pe fb care joaca in acelas campionat, e bagat chiar si un baiat din oras cu mine(Braila eu, ceilalti Galati), numai eu am nimerit intr-un campionat de booti...Intrebarea mea este: Pot intra in campionat cu ei in sezonul viitor? Si daca da, cum fac...Multumesc

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    1 la mana daca ii ai la prieteni si sunteti de acelasi nivel, da poti cadea cu ei
    2 la mana daca ai nimerit pe servere diferite, nu ai sansa.

  3. #3
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Depinde daca sunteti pe acelasi server...Uitate sa vezi daca iti apar meciurile prietenilor tai...Daca esti in campionat cu booti(inseamna ca esti level 1),este din cauza ca ai preluat echipa cam tarziu...Poti trece cu ei,doar daca treci levelul cu pozitie peste 7...

  4. #4
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by AmNNNez1c View Post
    1 la mana daca ii ai la prieteni si sunteti de acelasi nivel, da poti cadea cu ei
    2 la mana daca ai nimerit pe servere diferite, nu ai sansa.
    Nu neaparat,deoarece toti prietenii tai sunt inclusi in lista de prieteni...I-am dat ca sfat sa se uite la meciuri,si daca ii vede,atunci va pica cu dansii...Este singura modalitate de a descoperi daca este pe acelasi server...

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Nu neaparat,deoarece toti prietenii tai sunt inclusi in lista de prieteni...I-am dat ca sfat sa se uite la meciuri,si daca ii vede,atunci va pica cu dansii...Este singura modalitate de a descoperi daca este pe acelasi server...
    Da, e si asta o solutie, ai dreptate

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    Nu, nu pot vedea nici meciurile lor (sa ai sustin macar), dar cadouri pot trimite/primi.....Deci nu cred ca sunt pe sv cu ei...nici o sansa? nici dupa un anumit level??

    Nu prea am inteles chestia :"doar daca treci levelul cu pozitie peste 7..."
    Si da, sunt lvl 1, la fel ca si ei, 2 dintre ei au inceput cu 2 zile inaintea mea, iar 3 dupa mine....Si au picat tot in acelas campionat..e frumos au numai un bot in echipa si toti se cunosc, eu joc cu booti)
    Last edited by ciupi; 11-07-2014 at 08:40 PM.

  7. #7
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by ciupi View Post
    Nu, nu pot vedea nici meciurile lor (sa ai sustin macar), dar cadouri pot trimite/primi.....Deci nu cred ca sunt pe sv cu ei...nici o sansa? nici dupa un anumit level??
    Nu sunteti pe acelasi server,daca vrei sa fii cu ei,creeaza alt cont de facebook si spunele sa-ti dea invite la Top Eleven,dai accept si esti pe sv lor...Si daca vrei sa fi cu ei,creeaza-l cat mai repede,pentru ca mai sun t aprox 10 zile,si se termina sezonul...

  8. #8
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by ciupi View Post
    Nu, nu pot vedea nici meciurile lor (sa ai sustin macar), dar cadouri pot trimite/primi.....Deci nu cred ca sunt pe sv cu ei...nici o sansa? nici dupa un anumit level??
    Inseamna ca nu esti pe acelasi server cu el, singura solutie e sa te invite unul din ei, dar avand in vedere ca nu ve-ti mai fi de acelasi nivel nu vei mai fi cu ei in campionat, dar vei putea urmari meciurile.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    A incercat inainte sa ma invite, si nu am primit nimic...si ei acelas lvl sunt....campionatele o sa se termine in acelas timp....pot cumva sa ma mut pe acelas sv cu ei? Pot cumva sa ma invite in campionatul respectiv( lvl 2 o sa fie atunci)...

    Am inteles, o sa joc cu 2 conturi paralele....Multumesc pentru raspunsuri
    Last edited by ciupi; 11-07-2014 at 08:46 PM.

  10. #10
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by ciupi View Post
    A incercat inainte sa ma invite, si nu am primit nimic...si ei acelas lvl sunt....campionatele o sa se termine in acelas timp....pot cumva sa ma mut pe acelas sv cu ei? Pot cumva sa ma invite in campionatul respectiv( lvl 2 o sa fie atunci)...Multumesc
    Nu intelegi ca iti trebuie alt cont de fb,ce ti-e asa de greu sa-ti faci unul cu numele tau,si sa adaugi prietenii tai???
    Ce ai ales acum,e defintitv...

Page 1 of 4 123 ... LastLast