Results 1 to 8 of 8

Thread: Sugestii

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112

    Sugestii

    1. Europa League locurile 4-7
    2. Loc retrogradabil,cel putin 1 loc (ultimul).

    Ar fi competitia mai interesanta si mai echilibrata daca ar retrograda echipe.


    Se poate face ceva pt lucrurile astea ?Adica un mail la nordeus undeva ?

    Si ce parere aveti ?

    Si sugestii ar mai fi,sa vedem si noi evolutia jucatorului in timpul meciului,sa vedem care joaca prost,care joaca bine,sa stim sa facem schimbarile.
    Practic noi managerii facem schimbari ca orbii...si nu e normal.
    Last edited by LeonardStefan; 11-07-2014 at 04:51 PM.

  2. #2
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    prima idee ar fi excelena,dar a doua...nu mi se pare ok din urmatorul punct de vedereaca ar retrograda un manager cu echipa de 6 stele(intentionat),la level inferior ce-i faci aluia???6-7 stele jucatori,ceilalti manageri ar avea numai infrangeri cu dansul...Prima idee o sustin,dar a doua nu...

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    mmm ar fi destul de ok ideile mai ales prima

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    pai si care sa fie interesul sa retrogradeze singur omu ?Nu cred asta....ideea e buna ca astia care isi lasa echipele in timp ar ajunge la lvl 1-2 si poate cu timpul se vor desfiinta.

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Pro pentru prima idee. Chiar si pentru a doua desi nu cred ca se va face chestia asta.

  6. #6
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Pro la ambele.. 3 locuri retrogradabile sau 4 , căci sunt mulți care se lasă de joc și echipa lor e una bătrână... ocupă un loc degeaba

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    Pro la ambele.. 3 locuri retrogradabile sau 4 , căci sunt mulți care se lasă de joc și echipa lor e una bătrână... ocupă un loc degeaba
    Din pacate nu-i o ideie buna, daca retrogradam 3 echipe si promovam 7 la nivele mari o sa ramanem incet fara echipe si atunci o sa fim fortati sa-i bagam in campionate de nivele inferioare, nu cred ca o sa va convina asa
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Din pacate nu-i o ideie buna, daca retrogradam 3 echipe si promovam 7 la nivele mari o sa ramanem incet fara echipe si atunci o sa fim fortati sa-i bagam in campionate de nivele inferioare, nu cred ca o sa va convina asa
    Dacă ar fi două locuri retrogradabile ar fi ideal.