Results 1 to 9 of 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Florian Bunea

Thread: Intrebare!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1

    Intrebare!

    schitzu_forever@yahoo.com Am si eu o intrebare e posibil k o echipa cu punctajul de 34,5 sa bata o echipa cu punctajul 46,1?Asta e bataie de joc!

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Logic! Antrenamente, moral, conditie, asezarea in teren, strategia de joc, contracararea jucatorilor adversarului, posturi, picior drept, stang, etc.....
    Puski likes this.

  3. #3
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    E grele pentru unii, dacă nu te ocupi de echipă(de toate aspectele!) îți iei bătaie de-ți zboară capacele de la orice echipă...

  4. #4
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Ce ati zis voi mai sus este foarte adevarat dar ce i sa intamplat unui var de-a meu nu are logica si face de ras tot jocu cu asemenea erori
    Era pe primu loc si in ultima etapa lai avea nevoie de un egal pentru asi pastra locu indiferent daca ceilalti adversari care ataca titlu castigau , a avut meci cu unu de pe locu 10 care nici macar jucatorii nu ii avea asezati corect pe posturile lor , el avea moralu foarte bun la tori jucatorii , chiar superb la unii si conditia fizica peste 90% + ca a urmarit meciu , a facut schimbari pentru reimprospatarea conditiei si ma avut si pe mine ca spectator plus un alt amic , de calitate nu mai zic ca va dati voi seama ca era mult mai superioara decat a adversarului
    A fost 1 - 0 la pauza pentru varmiu si in a doua repriza a primit 2 goluri , cine poate explica acest " fenomen " de kkt
    A pierdut nu numai locu 1 ci si locu 2 , a iesit pe locu 3 . ( Primele 3 locuri au avut punctaj egal 57 puncte , locurile 1 , 2 si 3 s-au stabilit in functie de golaveraj )

  5. #5
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    Nasol, mă lăudam sezonul trecut undeva pe aici că sunt pe locul 1, nici o înfrângere ...aveam cea mai bună echipă din campionat, moral și condiție mare tot timpul..în ultimele 10 etape am pierdut 5 meciuri, toate cu echipe de sub locul 7(chiar și cu ultima echipă am pierdut, care practic avea 11 jucători și o rezervă doar, cred că a fost singura lor victorie ) )...am terminat pe 4 până la urmă...nu știu cum să numim chestia asta, karma jocului? )
    Probabil nu putem să batem tot timpul...există ceva în codul jocului care nu te lasă să te detașezi prea mult de ceilalți sau cine știe...

  6. #6
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Și eu am luat bătaie aseară cu 1-0 de la echipa de pe 9... fiind neînvins până la acel meci... moral full și am urmărit și meciul.. Din cauza acestui meci e posibil să termin pe locul 2...

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    21
    Depinde foarte mult ce tactica alegi pentru meci, am observat ca impotriva echipelor care au aceiasi formatie 4-1-4-1 mereu pierd, ce nivel nu ar avea

  8. #8
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Păi 4-1-4-1 nu mi se pare o idee bună.. mai bine ai opta pentru 4-4-2

  9. #9
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Tolea88 View Post
    Depinde foarte mult ce tactica alegi pentru meci, am observat ca impotriva echipelor care au aceiasi formatie 4-1-4-1 mereu pierd, ce nivel nu ar avea
    4-1-4-1 e cam varza...Prea multa aparare si prea putin atac,eu zic ca 4-4-2 clasic ar fi o formatie normala,in functie de advesar...