Page 34 of 42 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast
Results 331 to 340 of 418
Like Tree407Likes

Thread: Sezonul 62 - Sunteţi gata?

  1. #331
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    cum de nu reusesti sa ti imbunatatesti echipa ??
    Am o echipa decenta dar nivelul campionatului este foarte ridicat cu multi jucatori activi cu echipe foarte bune. Ieri de exemplu locul 1 a fost invins acasa de locul 12.

  2. #332
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Egal facut ieri in CL dar nu a afectat calificarea , in semifinala va fi foarte greu
    Victorie grea ieri in campionat 2-1 , mia accidentat ambii mijlocasi centrali in prima repriza , din fericire doar 2 zile de fiecare

  3. #333
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Egal facut ieri in CL dar nu a afectat calificarea , in semifinala va fi foarte greu
    Victorie grea ieri in campionat 2-1 , mia accidentat ambii mijlocasi centrali in prima repriza , din fericire doar 2 zile de fiecare
    Asa va fi si la mine in UCL ,destul de greu acum ! Deci bafta si tie sa ajungi in finala si sa vii cu trofeul acasa !

  4. #334
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    astazi teoretic meci usor in campionat cu locul 13 in deplasare. Practic a fost un meci foarte greu. am fost condus cu 1-0 si respectiv 2-1 la pauza. Insa dupa pauza echipa mea a avut puterea de a egala iar in minutul 83 a inscris golul victorie. Am castigat cu 3-2, insa de laudat este portarul meu care a avut 5 parade si un atacant care a facut dubla si pasa de gol de la golul victorie. Pot spune ca am avut noroc chior ca am castigat.

  5. #335
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie 3-1 in cupa , ma asteptam sa fie mai usor meciu avand in vedere diferenta de calitate , ii bine si asa

  6. #336
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    4-0 în campionat cu penultima clasată, deși nu am fost prezent jucătorii au făcut un meci bun, având în vedere că adversarul a avut sub 10 șuturi
    prețul plătit este cam mare, MR-ul și un DC suspendați , dar mâine avem cu ultima echipă, meci ușor pe foaie
    vedem totuși ce va fi, schimbare pentru MR nu am , deci voi băga un MC
    Last edited by A R R O W; 02-01-2015 at 09:57 AM.

  7. #337
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Victorie 3-1 in cupa , ma asteptam sa fie mai usor meciu avand in vedere diferenta de calitate , ii bine si asa
    Atata timp cat ai castigat si ai un avantaj in meciul retur,nu mai conteaza
    Bogdan Astefanei likes this.

  8. #338
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    după 7 egaluri consecutive , i-au venit 3 înfrângeri consecutive cu scorul de 3-2 celui cu denumirea mai vulgară și a căzut de pe 2 pe 5
    Bogdan Astefanei likes this.

  9. #339
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie 3-1 cu locu 6 si aproape sunt campion imi mai trebuie 2 victorii si un egal din 6 meciuri ramase
    A R R O W likes this.

  10. #340
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    10-0 azi cu ultimul clasat, si am urcat pe 6 dar de maine incepe greul
    Bogdan Astefanei likes this.

Page 34 of 42 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast