Thread: care sunt regulile dupa 90 min ? ? ?

Mar 2015
    Fetesti-Gara, Ialomita, Romania, Romania
    4

care sunt regulile dupa 90 min ? ? ?

dc dupa 2 manse in cupa, 1-0 pt mine acasa, 1-0 pt adversar acasa in min 90 si 2-1 tot pt el in min 120 nu m am calificat eu, la reguli spune clar regula golului in deplasare, nu se face precizare ce se intampla dupa min 90 inafara de mers la penalty...

2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Nov 2012
    Romania
    12,976
    Nu prea intaleg ce ai vrut sa spui. Sa intaleg ca in tur (la tine acasa) ai castigat cu 1-0 iar la el acasa s-a terminat 1-0 pentru el la sf. celor 90 de minute si 2-1 pentru el in minutele de prelungiere.

TUR - la tine acasa: 1-0 pentru tine!
    RETUR - la el acasa: 1-0 pentru el (min '90) si 2-1 pentru el in 120!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

3. #3
    Newbie
    Mar 2015
    4
    care sunt regulile dupa 90 min ? ? ?-t11b.jpgcare sunt regulile dupa 90 min ? ? ?-t11a.jpg

4. #4
    Newbie
    Mar 2015
    4
    ce regula se aplica in caz de egal dupa 90 min? nu mai este gol in deplasare? sau din min 90 pana in 120 nu mai joc in deplasare? ))))