Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By ModeratorRomania

Thread: Jucatori de vanzare

  1. #1
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235

    Jucatori de vanzare

    Vand jucatori care nu imi mai trebuiesc...iau in vedere orice oferta sau chiar daca vreti sa ii scot la licitatie . Vreau sa ii vand rapid deoarece lotul meu este full si nu pot sa semnez contractele cu cei cumparati .
    Acestia sunt :
    GK : Martin Gochev : din Bulgaria , 182 cm , 80 kg , dreptaci , 26 de ani .
    Calitate : 105 .
    Valoare : 73,2 M .
    Salariu : 6,2 M .
    Abilitati : Defensiv - 109,2 ; Ofensiv - 104,2 ; Fizic mental - 103,6 .
    Abilitati speciale : nu are .
    MC : Serkan Kilic : din Turcia , 173 cm , 71 kg , stangaci , 25 de ani .
    Calitate : 106 .
    Valoare : 78 M .
    Salariu : 7,7 M .
    Abilitati : Defensiv - 103,2 ; Ofensiv - 110,8 ; Fizic mental - 104,6 .
    Abilitati speciale : nu are .
    DMR , MR : Sumraan Sanyapoj : din Thailanda , 191 cm , 87 kg , suteaza cu ambele , 22 de ani .
    Calitate : 101 .
    Valoare : 67,3 M .
    Salariu : 6,6 M .
    Abilitati : Defensiv - 98,6 ; Ofensiv -105 ; Fizic mental - 99,8 .
    Ablitati speciale : nu are .
    ST : Jelwi Thenyan : din Arabia Saudita , 189 cm , 85 kg , 26 de ani .
    Calitate : 105 .
    Valoare : 74,5 M .
    Salariu : 7,6 M .
    Abilitati : Defensiv - 101,8 ; Ofensiv - 111,8 ; Fizic mental - 103,4 .
    Abilitati special : nu are .

    Sunt deschis ofertelor si as vrea sa ii vand in urmatoarele zile ( 3-4 ) . Va rog sa mi le prezentati cat ma rapid !!!
    Pentru negocierea de suma pe care o s-o plati sau pentru alte informati referitoare la jucatori cum ar fi sanatatea (pot face ajustari cu tratamente de odihna si moral ) sau statisticile lor va rog sa ma intrebati pentru a fi mai siguri .
    In caz ca va hotarati sa cumparati un jucator intrati pe adresa mea de facebook pentru a discuta momentul in care doriti sa-l achizionati la licitatie sau la negocieri pe https://www.facebook.com/valentin.nicolae.3 .

  2. #2
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Hai ba ... serios nimeni ... eu va mai las pana maine la 14:00-16:00...daca vreti jucatori ii dau si la pret mai mic numai sa mi-i luati .

  3. #3
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    E foarte greu sa gasesti cumparatori deoarece nr. de persoane de pe forum nu este unul foarte mare si probabilitatea sa fiti la acelasi nivel (aproape) si pe acelasi server e foarte mica.
    Valentin Nicolae likes this.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  4. #4
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Am si eu o intrebare:
    Cand am jumparat un jucator , lotul meu era aproape full si scria ca jucatorul este neinscris si cand am dat sa semnez contractul cu el scria ceva de gen ca nu mai are loc in lot , dar bani dati pe jucator au fost luati ... as vrea sa stiu ca daca dupa acea perioada in care trebuie sa semnez cu el , imi voi primi bani inpoi impreuna cu tokeni dati pe el (sau cel putin macar bani ) .

  5. #5
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Tokeni sigur nu si nici banii deoarece au ajuns la clubul de unde ai cumparat jucatorul.
    Dupa acea perioada devine liber de contract.