Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree1Likes

Thread: Ce joc... fain

  1. #1
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197

    Angry Ce joc... fain

    Ce joc... fain-screenshot_2015-04-24-00-25-13.jpgCe joc... fain-screenshot_2015-04-24-00-25-37.jpg

    Vi se pare normal ca eu, pe primul loc sa iau bataie de la ultimul loc? Pana acum eram neinvins in campionat, aceasi asezare o folosesc meci de meci, moralul si conditia fizica e mereu la maxim. Daca era un buton sa imi sterg contul o faceam in secunda urmatoare, dar oricum m-am lamurit.. bani nu o sa bag NICIODATA in jocul asta!

  2. #2
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    No comment ! Am patit-o si eu de atatea ori ca deja m-am saturat de prostile astea,nici nu mai intru la meciuri ca nu are rost,am vazut ca daca intru la meci mai mereu iau bataie ,asa ca intru dupa si aia e.

  3. #3
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    E prea de tot. Pana acum aveam 13 victorii si 3 egalui .. iar echipa de pe ultimul loc avea DOAR 1 egal si restul infrangeri si au marcat DOAR 3 goluri in 16 etape. Si eu mi-o iau 2-0 ? Serios ?! ..
    Am mai patit si eu sa pierd in cupa sau in CL cu echipe mici, dar in halul asta nu am vazut de 3 ani de cand joc top11!

  4. #4
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81
    Cred ca are ceva ..dupa 16 meciuri consecutive sa luam bataie de la ultimele clasate )))

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Nu esti singurul si eu sunt dezamagit dar nu stiu ce pot face, cea mai buna echipa din CL si abia pe 3, nu am batut decat pe ultimul loc si alea cu greu desi trebuia sa bat lejer in toate meciurile.

    Afara din CUPA inca din turul 2 desi aveam echipa mai buna, 2 infrangeri.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    1
    Maica, cum fac sa-mi pun si eu o poza in profilul de pe Top Eleven ?

  7. #7
    Newbie Cristian Valentin's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Braila
    Posts
    18
    Mi-sa intamplat si mie ..

  8. #8
    Newbie Pariseu Gheorghe's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    19

    Frate asa patesc si eu..mai sus un exemplu concret, el era penultimul iar eu primul, m`a condus din min. 18 cu 0-1 si acasa pana in min 70, iar apoi am dat 3 goluri, doar 3 goluri la cate ocazi am avut eu si la cate a avut el :|
    When The Match Ends, The Memories Begin!

  9. #9
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Si Otelul Galati,retrogadata,le-au invins pe primele 2 clasate,Steaua si ASA.

    Trebuie sa fie cat mai real jocul,se mai gasesc si jocuri dinastea





  10. #10
    Newbie Pariseu Gheorghe's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    19
    Da frate real dar totusi sincer prea de tot in unele meciuri
    When The Match Ends, The Memories Begin!

Page 1 of 2 12 LastLast