Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 96 of 96
Like Tree84Likes

Thread: Sezonul 66 - Sunteti gata?

  1. #91
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Eu in general sunt contra prostiilor astea.Atata timp cat jocul este free de ce sa mai bagi bani sa faca astea burta mare?
    Nu suntem nici cine stie ce bogati sa aruncam banii pe fereastra.

    Alta chestie...am in campionat unul cu echipa de 6 stele,aproape 7 si totusi este pe locul 2 la egalitate de puncte cu mine care-s pe 3.Campionatul e deja castigat iar cel de pe loc 1 este clar inferior lui.

    Nu rezolvi nimic cu banii in jocul asta,trebuie sa ai minte.Chiar daca iti faci tu echipa buna rau sez viitor te da cu unii la fel de buni deci aceeasi dificultate.

    Tripla o poti castiga si cu echipa de 4-5 stele pe care ti-o faci singur daca stii ce sa cumperi si cum sa joci.Eu castig cam 100-200 tokeni din oferte
    Bogdan Astefanei likes this.





  2. #92
    Rookie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    63
    Mda 7-1 cu locul trei in ultima etapa si inca un trofeu dr capmion .')
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #93
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie 7-0 cu locu 10 si astept sa vad ce adversari voi avea sezonu viitor

  4. #94
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Sezonu asta ar putea fi mai nasol ca sezonu trecut ... in cupa am adversari de 1,2,3 lvl-e mai mari ca mine si in CL iar am adversari cu un lvl mai mari ca mine plus adversari care m-au eliminat sezonu trecut ... in cupa deja am pierdut 0-1 acasa in primu meci

  5. #95
    Rookie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    63
    Eu in cupa 2-0 ieri in deplasare cu unu ds lvl u meu;vedem azi ce si cum

  6. #96
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Meci foarte greu in returu cupei , am reusit sa ma calific dupa ce am castigat 1-2 in deplasare , am avut noroc sa apar penalti la 1-1

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910