Results 1 to 5 of 5

Thread: Licitații jucători

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44

    Licitații jucători

    licitez și câștig. imediat mă pune în așteptare . de ce ?

  2. #2
    Newbie Cristian Valentin's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Braila
    Posts
    18
    Trebuie sa astepti cateva ore pana iti va da jucatorul, si eu am patit si eram ingrijorat, dar cand am intrat seara am gasit jucatorul la echipa.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Am patit-o si eu de cateva ori cu mesajul " in asteptare" dar a fost de cateva secunde, maxim minute...eu m-am gandit ca e din cauza unei conexiuni mai proaste la internet...

  4. #4
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Jocul are o problema.
    Daca stai mai mult de 2 min in idle(fara sa faci vreo miscare,sa apesi pe ceva) se blocheaza si o sa-ti zica sa reincarci la urmatoarea miscare.

    Tu stai si astepti sa se termine licitatia iar in timpul ala se blocheaza si nu poti vedea daca a mai licitat altcineva iar in felul asta pierzi jucatorul.

    Eu la fiecare 20 sec mai dau sa vad stadionul,lotul etc....am pierdut si eu multe licitatii din cauza asta





  5. #5
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Data viitoare poti face o caputra e ecranului sa ne arati si noua sa stim exact ce si cum ai pierdut. Sau poti direc, faci o caputra a ecranului si trimiti un email la support@nordeus.eu



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations