Results 1 to 7 of 7

Thread: Sa va ia Dracu cu tot jocul vostru nesimptiti

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    4

    Angry Sa va ia Dracu cu tot jocul vostru nesimptiti

    spunetim cum pot sa blochez acest joc de cacat definitiv pentru ca e plin de hoti si nu are logica e facut numai cu scopul de a face bani la astea...sa le fie rusine lucrez de luni de zile si pu pasiune la cea ce fac si ei is bat joc de mine sa fim serios bag totul la maxim fac atrenamente cumpart cei mai buni jucatarori si cu specialitate si nimic...astept raspuns

  2. #2
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Uita-te la notele jucatorilor.
    Daca numai 6-5-4 la meciurile din campionat e clar ca nu ai facut o alegere insipirata cumparandu-i.
    Daca mai primesc cate un 8-9-10 inseamna ca sunt buni insa trebuie sa mai dai cate un amical cu echipe slabe ca sa se obisnuiasca cu tactica de joc.





  3. #3
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Filip Vasile View Post
    spunetim cum pot sa blochez acest joc de cacat definitiv pentru ca e plin de hoti si nu are logica e facut numai cu scopul de a face bani la astea...sa le fie rusine lucrez de luni de zile si pu pasiune la cea ce fac si ei is bat joc de mine sa fim serios bag totul la maxim fac atrenamente cumpart cei mai buni jucatarori si cu specialitate si nimic...astept raspuns
    Sa va ia Dracu cu tot jocul vostru nesimptiti-lc2.jpg
    Ai dreptate...jocul asta e de cacao...nu merita nimic....am avut d-abia o infrangere din 30 meciuri...si ma bate asta la mine acasa....atacantii mei rateaza singuri cu portarul...Sa vad ce scuze gasiti pentru meciul asta dezastruos...Sa va fie rusine cu jocul vostru de cacat...

  4. #4
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Click image for larger version. 

Name:	LC2.jpg 
Views:	35 
Size:	95.2 KB 
ID:	49830
    Ai dreptate...jocul asta e de cacao...nu merita nimic....am avut d-abia o infrangere din 30 meciuri...si ma bate asta la mine acasa....atacantii mei rateaza singuri cu portarul...Sa vad ce scuze gasiti pentru meciul asta dezastruos...Sa va fie rusine cu jocul vostru de cacat...
    Cred ca jocul asta e facut sa nu te lase sa castigi la nesfarsit, mi s-a intamplat si mie sa am o infrangere ca a ta, nasol oricum, singurii vinovati sunt cei de la Nordeus.

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Filip Vasile View Post
    spunetim cum pot sa blochez acest joc de cacat definitiv pentru ca e plin de hoti si nu are logica e facut numai cu scopul de a face bani la astea...sa le fie rusine lucrez de luni de zile si pu pasiune la cea ce fac si ei is bat joc de mine sa fim serios bag totul la maxim fac atrenamente cumpart cei mai buni jucatarori si cu specialitate si nimic...astept raspuns
    Uita-te la notele lor daca sunt numai de 5-6-7 sunt slabe sperante sa castigi meciuri, te inteleg si pe tine, am si eu un adversar in cupa care e sezonul 26 iar eu sunt sezonul 23 si el are numai jucatori de 9 stele si eu ma plang de joc dar ce sa faci, asta e top eleven cateodata castigi si cu cele mai bune echipe si cateodata pierzi si cu o echipa de 2 stele.

  6. #6
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Daca nu reusiti sa pastrati un limbaj civilizat o sa va banam deoarece alta solutie nu avem.
    Am patiti si eu ce ati patit voi dar cred ca putem vb. civilizat, pe facebook, intre voi puteti vorbi cum doriti voi.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    Bat tot în campionat de la 3 - 0 în sus , acasă , deplasare și după etapa 20 fac greu un egal acasă cu neica nimeni. Am meciuri la care nu dau gol 85 minute și câștig cu 4 - 0 .Am un atacant super tare , dar e cel mai bun pasator.