Results 1 to 6 of 6

Thread: Transferuri-Negocieri

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1

    Exclamation Transferuri-Negocieri

    Deci am facut si eu oferta la 2 jucatori..La primu mi-a luat 8 tokeni iar la al-2-lea 7 tokeni.Daca clubul refuza oferta de la mine primesc tokenii inapoi?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Echipa respectiva are 24 de ore sa-ti accepte oferta, in cazul in care nu faca asta, oferta este anulata automat si primesti inapoi toate jetoanele la fel si daca iti refuza oferta.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    Am si eu o problema.... am intrat pe WIN Tokens .... ca sa castig niste tokenuri mam' pus sa ma joc Heavean's ca sa castig acele 8tokenuri trebuia sa fac level 5....lam' facut dar totusi nam primit acele tokenuri acolo scria ca dupa ce fac acel level 5 la joc acele 8 tokenuri le primesc instant nu sa intmplat si a trecut o luna deja si tot nu le'am primit ... se poate face ceva ?

  4. #4
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    In mod normal ar fi trebuit sa fi primit tokenii in cel mult 2 ore, avand in vedere ca a trecut deja o luna nu cred ca vei mai primii ceva.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    Ai vreo idee de ce ?

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Marius, deschide un topic nou te rog pe acest subiect si o sa-ti raspund mai detaliat.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook