Results 1 to 10 of 10

Thread: Meciuri Live Animate si Rating Live in Top Eleven 2015

  1. #1
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496

    Meciuri Live Animate si Rating Live in Top Eleven 2015

    Buna dragi manageri,

    V-am pregatit o noua actualizare care vine cu 2 caracteristici noi foarte interesante.

    1. Meciuri Animate LIVE.
    2. Rating Live in timpul meciului.

    Meciuri Animate Live

    - Doar fazele importante sunt aratate si dureaza 8 minute.
    - In functie de intensitate, pot fi mai multe sau mai putine faze animate 2d.
    - Am optat pentru o vizualizare 2D deoarece ofera o vizualizare mai buna.
    - Toate fazele 2D sunt unice, originale si neinregistrate.
    - Aveti optiune sa opriti animatia live si sa optati pentru modul "text/comentarii".

    Rating Live

    - Acum poti vedea in timp real oricand ratingul jucatoriilor tai indiferent de modul pe care-l folosesti "animatie live" / "text/comentarii".
    - Ratingul jucatoriilor se actualizeaza constant (~la 25 de minute pe meci). Primul rating apare aproximativ dupa primele 5 minute de joc.
    - Jucatorii sunt notati pe o scara de la 4 la 5. Ratingul mediu este de 6.5, rating cu care incep toti jucatorii.
    - Pentru a imbunatati precizia ratingului, am introdus numerele zecimale.

    De asemenea, offside-urile sunt vizibile in meciurile live printr-o linie galbena. Desi in fotbalul real acest lucru poate produce controverse, sistemul a fost creat sa aleaga tot timpul decizia corecta privind offside-urile.

    Pentru a oferi o atmosfera cat mai apropiata de cea de la TV, mai multe efecte apar, gen: schimbari, accidentari, cartonase, etc.

    Asteptam parerile voastre despre noua actualizare!

    Disponibil pe:
    iPhone 4S+ / iPad 2+ / iPod Touch 5+ with iOS 5+
    - Android 2.2+ with at least 512 MB RAM



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  2. #2
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Aplicatia top eleven 2015 e cam panarama...nici macar nu primesc notificarile la timp,ci cu 2-3 ore intarziere

    Sa numai zic ca consuma multe resurse si de multe ori ma scoate din joc...

    Raman la versiunea veche de top eleven.Ratingurile de pe browser sunt foarte bune





  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Mr. Uzzi ce dispozitiv folosesti?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Mr. Uzzi ce dispozitiv folosesti?
    Vodafone smart 4





  5. #5
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Ca sa-ti mearga bine trebuie sa ai un procesor dual score 1k+ si 1gb ram, merge si pe mai slab dar destul de greu, cel vechi e mult mai simplist si se misca mai bine ce-i drept.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1
    Buna seara.
    Am o mica problema ... joc jocul de pe doua dispozitive separate iar de cand s-au facut acele modificari,strict la capitolul moralul si odihna tuturor jucatorilor exista diferente de afisare...pe dispozitivul android sunt afisate valori mai mici,iar pe laptop valorile pe care tocmai le-am actualizat. ma puteti lamuri?...revin cu mai multe info daca este cazul.

  7. #7
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Nu inteleg la ce te referi, adica pe android iti arata conditia si moralul mai scazute, iar cand intri pe laptop iti arata ca sunt mai mari decat pe telefon?

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Deci sa inteleg, pe telefon nu-ti afiseaza corect moralul si conditia? Cele de pe laptop (browser) ar trebui sa fie cele ok in acest caz.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Deci sa inteleg, pe telefon nu-ti afiseaza corect moralul si conditia? Cele de pe laptop (browser) ar trebui sa fie cele ok in acest caz.
    buna seara. Da este corect ce spuneti.
    Afisarea pe laptop este full la moral si conditie ,in schimb pe telefon nu. Lascu Doru

  10. #10
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Dorakyss View Post
    buna seara. Da este corect ce spuneti.
    Afisarea pe laptop este full la moral si conditie ,in schimb pe telefon nu. Lascu Doru
    Deci, am testat eu si am observat care e problema, pe laptop daca ai 89% moral iti va arata "superb" insa pe telefon iti va arata foarte bun, dar daca ai moral 99% o sa iti arate si pe telefon si pe laptop "superb" din cate observ pe telefon iti arata valoarea la moral si la conditie mai scazuta, insa este aceasi nu cred ca ar trebui sa va faceti probleme.