Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: Optiune Noua - Vinde acum!

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Optiune Noua - Vinde acum!

    Buna ziua dragi manageri!

    Dupa cum probabil ati observat, in joc a aparut o optiune noua "VINDE ACUM". Optiunea va permite sa vindeti instant la un pret avantajos orice jucator din lot care are un contract semnat cu echipa voastra, exceptie fac cei care se retrag in sezonul respectiv.

    Mai jos aveti chiar si un clip in care puteti vedea exact noua functie/optiune.

    snakkke likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Asta pare deocamdata singura imbunatatire de bun augur din multele facute de nordeus in ultima jumatate de an deoarece la nivele mari(15+) jucatorii nu se mai vand ca painea calda si aveai de tras cu ei pana ajungeau la o calitate cu terminatia 4 sau 9 astfel incat sa poti spera ca vei primi macar o oferta pe jucator sa te scape de chinuri.De cei trecuti de 28 de ani nu mai vorbesc,singura speranta era terminarea contractului la termen sau demiterea lor.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    dar mi se pare un pret prea prost... exemplu am vrut sa vand un jucator grec de 29 de ani cu 28 demil si daca il vand imediat ii 3 mil ? nu ii cam putin ?

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Quote Originally Posted by Marius Mariciuc View Post
    dar mi se pare un pret prea prost... exemplu am vrut sa vand un jucator grec de 29 de ani cu 28 demil si daca il vand imediat ii 3 mil ? nu ii cam putin ?
    intr-adevar este putin dar e mai bine decat deloc

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Marius Mariciuc View Post
    dar mi se pare un pret prea prost... exemplu am vrut sa vand un jucator grec de 29 de ani cu 28 demil si daca il vand imediat ii 3 mil ? nu ii cam putin ?
    Pai e cel mai bine asa. Daca jucatorii ar fi fost vanduti la pretul maxim, lumea nu s-ar mai fi obosit sa-i vanda la licitatie si sa stea cu orele dupa bani (asta in cazul in care cine ar fi licitat) iar atunci chiar ca nu mai gaseasi jucatorii la licitatie.

    Suma e una acceptabila zic eu, mai ales ca sistemul este unul instant iar comparativ cu optiunea precedenta e de 100 de ori mai bine si nu ai decat de castigat.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by TuninGGamer View Post
    Asta pare deocamdata singura imbunatatire de bun augur din multele facute de nordeus in ultima jumatate de an deoarece la nivele mari(15+) jucatorii nu se mai vand ca painea calda si aveai de tras cu ei pana ajungeau la o calitate cu terminatia 4 sau 9 astfel incat sa poti spera ca vei primi macar o oferta pe jucator sa te scape de chinuri.De cei trecuti de 28 de ani nu mai vorbesc,singura speranta era terminarea contractului la termen sau demiterea lor.
    Multumim pentru parere si bine ai venit pe forum!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook