Results 1 to 9 of 9

Thread: Ce se intampla ?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17

    Angry Ce se intampla ?

    Am inceput sa iau baiate din ce in ce mai des de la echipe slabe pe care jucatori nu le mai intereseaza mai exact nu intra sau intra foarte rar .... imi place jocul dar sunt un prost cand ma enervez au sa piarda toti mai multi jucatori. Acest lucru a inceput de la level 10 in sus.... de ex levelul trecut eram de 6 stele toata echipa, rezervere 5 stele si unul singur de 4.... am luat locul 7 cum se face ? ma intriga fatpul ca ceilalti din liga erau majoritate slabi cam de 3 stele unu era de 5 si unl de 5+ dar si aceia unul a luat locul 11 si unul5.... noi eram cei care intram sa ne vedem meciurile si tot pierdeam fata de cei de 2 stele. Locul 1 la luat chiar unu de 2 stele ... acum in liga care sunt sunt la fel numai de 2 si 3 stele eu cu mai 2 suntem de 5 respectiv 5 +... si tot iau bataie de la cei slabi care din nou nu ii intereseaza jocul ...

    ce se intampla ? se poate rezolva ?
    Multumesc.!
    Last edited by Marius Mariciuc; 09-05-2015 at 11:39 AM.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Poti sa postezi niste poze? Desigur cand lucra asta se intampla excesiv de des, trebuie sa fie vreo problema, ori din partea ta ca manager ori din partea jocului.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    cum din partea mea ca manager ? ce pot face gresit ? am sa postez si niste poze momentan nu am... nu am facut... voi face de acum incolo ca siugr se va mai intampla .!

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Marius Mariciuc View Post
    cum din partea mea ca manager ? ce pot face gresit ? am sa postez si niste poze momentan nu am... nu am facut... voi face de acum incolo ca siugr se va mai intampla .!
    Oarecum e o posibilitate, fara poze nu-mi pot da seama daca ai folosit vreo formatie "ilegala", jucatorii erau prea obosit, moralul prea slab, nu-mi pot da seama si de asta am zis.

    Nu pot da vine pe joc sau pe tine fara anumite dovezi, deci, daca ai posta niste poze ar fi grozav si as putea sa-mi dau seama unde-i problema sau cel putin din partea cui este.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    A inceput sa imi treaca cu jocul asta cand ai picat intr-o liga in care toti sunt de maxim 3 stele doar eu cu mai unul suntem de 5+ respectiv 6.... si unul de 2 stele este pe primul loc in fata mea cu 7p ) are un singur meci pierdut plus ca nu intra ) .!Pacat.!
    Am obs ca toti mai multi se satura de acest joc .

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Marius Mariciuc View Post
    A inceput sa imi treaca cu jocul asta cand ai picat intr-o liga in care toti sunt de maxim 3 stele doar eu cu mai unul suntem de 5+ respectiv 6.... si unul de 2 stele este pe primul loc in fata mea cu 7p ) are un singur meci pierdut plus ca nu intra ) .!Pacat.!
    Am obs ca toti mai multi se satura de acest joc .
    Asta difera de la un sezon la altul deoarece gandeste-te ca sunt peste 100.000.000 de echipe. Sunt sezoane in care poti sa prinzi 2,3 activi sau 14.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    na'i inteles pe mine nu ma dereanjeaza ca nu sunt activi , ma deranjeaza ca pe mine ma intereseaza jocul dar pierd fata de unul care nu il intereseaza plus ii cu mult mai slab decat mine ..!! si are 2 stele si eu 5+ sau 6 unele sezoane si ma bate sa ia primul loc si eu 5 sau ceva de genu. am prins sezon in care am prins si donatori dinaia tari si erau cate 6 in liga si reauseam sa fiu in primi 3 .! si sunt pe locu 6 intr'o liga in care toti sunt de 2 maxim 3 stele. explicam si mie logica asta ?

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Marius Mariciuc View Post
    na'i inteles pe mine nu ma dereanjeaza ca nu sunt activi , ma deranjeaza ca pe mine ma intereseaza jocul dar pierd fata de unul care nu il intereseaza plus ii cu mult mai slab decat mine ..!! si are 2 stele si eu 5+ sau 6 unele sezoane si ma bate sa ia primul loc si eu 5 sau ceva de genu. am prins sezon in care am prins si donatori dinaia tari si erau cate 6 in liga si reauseam sa fiu in primi 3 .! si sunt pe locu 6 intr'o liga in care toti sunt de 2 maxim 3 stele. explicam si mie logica asta ?
    Daca toti is de 3 stele si tu ai 5,6 nu stiu ce vina are jocul, dar daca chiar e asa, inseamna ca ceva de la joc merge foarte, foarte prost.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    ce vina are jocul ca unul de 3 stele ma bate si eu am 6 si asta tot mai des ..... eu cred ca are ii facut prost, inteleg ca il faci mai real jocul ca si multe echipe mari in realitate a luat bataie de la echipe foarte slabe dar aia sa intamplat o data max de doua ori nu la fiecare meci plus spun din nou acela de 3stele care ma bate nu il mai intereseaza jocul de mult timp. Eu zic ca nu ii regula sa iau bataie la acest joc de la cei slabi care nu se mai joaca .!