Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: imposibil

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1

    imposibil

    imposibil-tt.jpg imposibil-ff.jpg cum e posibil sa fac egal cu echipa asta care nu are nici portar in poarta e imposibil si joc si cu prima maxima sa fac egal cu un jucator inactiv + ca nu are poartar ....cum e posibil in poza a doua se vede portartul minune

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    S-au mai vazut cazuri, se mai intampla, asta e jocul. sunt convins ca daca mai joci inca o data cu el ii dai de la 3-4 in sus.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Au fost cazuri si mai nasoale decat asta. Cum a zis si Snakkke probabil daca mai joci odata cu el il bati rau.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Ieri am luat bataie de la ultimul loc, echipa lui 2.5 stele, echipa mea 5+ O sa mai patesti asa.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    )) eu am patito mai rau.... sezonul trecut am avut echipa de 6stele am reusit sa o fac si ma batut unul de 2stele 2-1 ) ce am putut sa fac ? acum am inceput sezonul eu de 5 stele + contra unul de o stea tot roman de al nostru care nu cred ca a mai intrat de foarte mult timp pe acest joc ma batut tot 2-1....nu inteleg de ce ? castigi la noroc? sau ne caracterizeaza dupa ceva?

  6. #6
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Marius Mariciuc View Post
    )) eu am patito mai rau.... sezonul trecut am avut echipa de 6stele am reusit sa o fac si ma batut unul de 2stele 2-1 ) ce am putut sa fac ? acum am inceput sezonul eu de 5 stele + contra unul de o stea tot roman de al nostru care nu cred ca a mai intrat de foarte mult timp pe acest joc ma batut tot 2-1....nu inteleg de ce ? castigi la noroc? sau ne caracterizeaza dupa ceva?
    Uita-te la ce note ia jucatorii, daca ia sub 7 ar fi cazul sa ii schimbi pentru ca iti trag echipa in jos.

  7. #7
    Newbie Pariseu Gheorghe's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    19
    Nu esti singurul prietene, eu am luat`o si mai rau, imi vine sa sparg pc`ul, sincer e prea de tot, insa asta e jocul nu ai ce sa ii faci..Daca eu de exemplu joc cu unul mai bun ca mine imi da peste 5, insa daca eu sunt mai bun ca unu fac egal. :|
    When The Match Ends, The Memories Begin!

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Mi sa intamplat si mie
    imposibil-bvvvv.jpg
    imposibil-fgggg.jpg

  9. #9
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Da, e de neinteles...

  10. #10
    Newbie Pariseu Gheorghe's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    19
    imposibil-untitled1.jpg mda, ma mir, sincer.
    When The Match Ends, The Memories Begin!

Page 1 of 2 12 LastLast