Results 1 to 5 of 5

Thread: Liberii de contract???

  1. #1
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20

    Liberii de contract???

    Mi se pare mie sau de cand s-a intrudus functia cu vinde instant au disparut si jucatorii liberi de contract. Cand il demiteai se ducea pe lista de transferuri fie ca avea 18 ani sau 34. Acum merg demisi doar cei de 33-34 care se retrag . Doar din astia mai gasesti liberi de contract.
    Ce se intampla ? Daca nu mai exista liberi de contract scrie faliment pe mine....Cumpar mult si cheltuiesc mult. Spre exemplu sezonul asta am incasări de 3,7 B si cheltuieli de 3 B . Functia cu vinde instant nu ma prea ajuta daca intelegeti.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Am observat si eu ca s-au mai rarit jucatorii liberi de contract, ma refer la cei pina in 30 ani. Am mai vazut dar foarte putini, nu cum erau inainte...

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Faza-i ca odata ce au bagat SELL NOW lumea nu-si mai concediaza jucatorii iar majoritatea jucatorilor veneau de acolo.
    O sa incerc sa vb. cu ei, sa genereze cumva automat cativa macar pe zi.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Ia vorbeste , ne transmiti si noua daca se schimba ceva . mersi!

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  5. #5
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Faza-i ca odata ce au bagat SELL NOW lumea nu-si mai concediaza jucatorii iar majoritatea jucatorilor veneau de acolo.
    O sa incerc sa vb. cu ei, sa genereze cumva automat cativa macar pe zi.
    Faza-i ca ne-a cam tras-o cei de la Nordeus. Nu le conveneau ca am gasit o modalitate de a face bani,trebuie sa investim tokeni acum )