Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 2 Post By florian slaniceanu

Thread: vechea versiune - merge

  1. #1
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544

    vechea versiune - merge

    am gasit pe forumul englezesc link catre vechea versiune:

    Play Top Eleven - Free Online Football Manager Game

    utilizand acest link se incarca vechea versiune a jocului (merge - am probat)


    PS. multumiri lui Snakkke care a deschis acolo un topic pe aceasta tema
    Last edited by florian slaniceanu; 02-13-2016 at 09:24 AM.
    snakkke and Valentin Nicolae like this.

  2. #2
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    am gasit pe forumul englezesc link catre vechea versiune:

    Play Top Eleven - Free Online Football Manager Game

    utilizand acest link se incarca vechea versiune a jocului (merge - am probat)


    PS. multumiri lui Snakkke care a deschis acolo un topic pe aceasta tema
    Bravo.Vad ca exista si oameni care chiar sunt interesati de jocul asta.Felicitari Snakkke si florian slaniceanu pentru ca ati gasit linkul .

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1
    Buna ziua si bun gasit va zic tuturor,,Va salut cu respect si va intreb daca nu cumva exista o varianta in care sa alegi sa joci cu versiunea veche?Cu noua versiune nu mi se pare la fel de atractiv si sunt pe punctul de a renunta la joc

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Quote Originally Posted by Ovi Ardelean View Post
    Buna ziua si bun gasit va zic tuturor,,Va salut cu respect si va intreb daca nu cumva exista o varianta in care sa alegi sa joci cu versiunea veche?Cu noua versiune nu mi se pare la fel de atractiv si sunt pe punctul de a renunta la joc
    Jocul nu ofera optiunea de a alege. Ar fi o idee excelenta totusi. Mai e si varianta internet explorer. Acest browser nu suporta versiunea noua si se conecteaza automat in cea veche.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    5
    E bine ca se poate juca si pe versiunea veche ,deoarece este permis la jucatori care nu pot intra pe versiunea noua si daia zic sa se lase si versiunea veche sa putem juca pe ea .Eu unul nu pot intra pe versiunea noua si sper ca Staff'ul Top Eleven sa lase sa ne putem conecta pe versiunea veche !

  6. #6
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    In versiunea veche nu ai bonusurile in timpul jocului, jucatorii recomandati, etc...e bine ca incet-incet sa sa imbratisam noua versiune indiferent cat de 'groaznica' ni s-ar parea cea noua!