Results 1 to 6 of 6

Thread: Dati-mi un sfat va rog!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    2

    Dati-mi un sfat va rog!

    Salut,desi am o echipa foarte buna as putea spune aproape cea mai buna din campionat ,tot iau bataie de la jucatori cu echipe mult mai slabe decat a mea. Echipa mea este foarte tanara cel mai batran jucator din primul 11 avand 23 de ani. Va rog ajutati-ma cu un sfat sau o tactica ceva. Multumesc frumos!
    Dati-mi un sfat va rog!-2.jpgDati-mi un sfat va rog!-3.jpg

  2. #2
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Fa-ti o formatie decenta,atat iti pot spune. 4-4-2,4-3-3,4-1-2-1-2 ,mereu sa ai 4 fundasi





  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    Poti juca si asa . Schimba setarile . Foloseste asta :
    Defensiv
    Mixt
    Redus
    Dura/Normala ( cum vrei )
    Mixte
    Zonal
    Contraatac

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Uita-te la notele lor si vezi ca ce ar trebui sa schimbi, de regula daca ai vreun jucator care ia 6 in exces ar trebui sa-l scoti si sa-l inlocuiesti cu alt jucator.

    Nu am fost niciodata fan-ul formatiei tale, prefer benzile sa joace mai sus, gen MR/AMR - ML/AML dar daca nu ai alti jucatori e ok si asa.

    Uita-te si la moralul lor sa fie cat mai mare. Prime daca se poate...
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Sezonul asta joc exact formatia asta . Sunt nivel 27. doar o singura infrangere si am adversari de 6 stele . La tactica asta trebuie sa ai cei doi ST si AMC-ul foarte buni . Ei contribuie cu golurile. DML si DMR urca la cornere si dau goluri din cornere din ce am observat. Joaca Normal , Ambele flancuri sau Mixt, fara contraatac si scoate sagetile.

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  6. #6
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Dati-mi un sfat va rog!-uploadfromtaptalk1446225341202.jpgDati-mi un sfat va rog!-uploadfromtaptalk1446225355273.jpg