Results 1 to 6 of 6

Thread: Oferte gratuite castigare tokens pentru Romania?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    2

    Oferte gratuite castigare tokens pentru Romania?

    Pentru cei care reusesc sa acumuleze tokens pe siteul topeleven.com prin fereastra WIN TOKENS, care sunt cele mai convenabile oferte gratuite pentru a castiga tokeni?
    Si ma refer la cele valabile pentru Romania care necesita putine actiuni pentru dobandire tokens, eventual o descarcare de aplicatie, dezinstalare dupa castigare tokens si reutilizare oferta cu descarcare aplicatie.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by marktanner View Post
    Pentru cei care reusesc sa acumuleze tokens pe siteul topeleven.com prin fereastra WIN TOKENS, care sunt cele mai convenabile oferte gratuite pentru a castiga tokeni?
    Si ma refer la cele valabile pentru Romania care necesita putine actiuni pentru dobandire tokens, eventual o descarcare de aplicatie, dezinstalare dupa castigare tokens si reutilizare oferta cu descarcare aplicatie.
    Salutare

    Toate ofertele aflate pe situl Top Eleven si cele aflate pe aplicatia Faceboock sunt valabile si pentru Romania.

    Din ce am vazut eu sunt foarte multe oferte de 1 - 2 tokeni valabile pentru utilizatorii de telefoane mobile (fie pentru android , fie pentru IOS) dar sunt si oferte pentru utilizatorii de calculator.

    Sfatul meu este sa folosesti la maxim toate aceste oferte

    Daca sunt gratuite, atunci toate sunt si convenabile.

    PS pentru cei care au un card bancar sunt foarte bune si ofertele care solicita abonare pentru o scurta perioada (free trial) prin utilizarea unui card bancar - astea sunt cele mai bune - ofera cei mai multi tokeni
    Last edited by florian slaniceanu; 12-17-2015 at 10:11 AM.

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    Nu prea sunt .. sunt doar de 1-2 tokeni , tin minte ca am prins una o data de pe telefon care imi oferea 37 de tokeni , nu mai stiu ce am facut , am selectat vreo doua chestii , si am primit tokenii

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    In rest poti lua 1 , 2 tokeni doar pentru faptul ca descarci aplicatia si te joci putin

  5. #5
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Eu am incercat sa cumpar prin SMS si nici asa nu merge, doar paypal...

  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Eu am incercat sa cumpar prin SMS si nici asa nu merge, doar paypal...
    merge sa cumperi prin sms DOAR ca la ofertele prin sms sunt 5 categorii de oferte si functioneaza doar primele 3 - Nordeus a restrictionat ultimele 2 oferte (cele mai mari), deci primele 3 variante functioneaza