Results 1 to 5 of 5
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Zaharia Cristian
  • 1 Post By Valentin Nicolae
  • 1 Post By Zaharia Cristian

Thread: TOP ELEVEN - Cel mai intens meci

  1. #1
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783

    TOP ELEVEN - Cel mai intens meci



    Salut, baieti am facut acest topic unde putem posta cele mai intense meciuri cu calificari miraculoase in ultimele minute sau reveniri in forte de la un scor nesperat, emotiile adevarate ale unui meci de fotbal, multa bafta tuturor.

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Sezonul acesta am avut 2 calificari nesperate una in Cupa si una in Champions league. Emotii pana in minutul 89 cand nu mai credeam ca se poate intampla ceva.

    Cupa meci tur si retur





    Champions League meci tur si retur




  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Salut!
    Acesta a fost cel mai intens meci al meu:
    TOP ELEVEN - Cel mai intens meci-12644711_1025262604213230_7675263964117014496_n.jpg
    Acest meci a reprezentat finala Cupei in care am castigat contra unei echipe cu 2 nivele mai mari la penalti:1-1(4-3).
    florian slaniceanu likes this.

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Frumos si super norocos.

    Eu in acest sezon nu am avut parte de astfel de astfel de "emotii pozitive" (poate o sa imi surada norocul sezonul viitor)

    In acest sezon am avut parte de 2 astfel de "emotii" negative in campionat si am pierdut 5 puncte
    - meci dominat clar de mine, conduc cu 1-0 si vine "minunea" min 87 egaleaza si min 90 ma invinge (-3 pcte in clasament) -etapa 8
    - meci dominat, conduc 1-0, apare din nou minunea in min 85 si egaleaza (-2 pcte) - etapa 20 (aici m-a bagat in fibrilatii)

    Sper totusi ca zeita fortuna sa isi intoarca fata si spre mine si sezonul viitor sa incerc si eu senzatiile bucuriei cu astfel de rasturnari in favoarea mea

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Felicitari tuturor, pentru realizari, sa speram toti la un sezon mai bun, bafta baieti.
    florian slaniceanu likes this.