Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree2Likes

Thread: Cel mai mare maxim al carierei

  1. #1
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327

    Cel mai mare maxim al carierei

    Azi am avut de jucat finala cupei cu un adversar mult mult mai slab fata de mine care aveam un lot cumparat de la impresar(7 stele).
    Stiam ca nu pot fi online la meci asa ca mi-am pregatit echipa de dimineata cu full moral si full conditie.Eram 100% sigur ca nu am cum sa pierd un asemenea meci cand colo ce sa vezi,am pierdut cu 1-0,gol in min 88 )
    Ma uit la statistici,pare echilibrat meciul,foarte ciudat fiind aceasta mare diferenta de valoare,cand ma uit si la rating-uri vad ca omul meciului a fost portarul lui cu nota 7,5 ,iar la mine cea mai mare nota a fost 8,8 al unui fundas.Cum naiba sa aibe tot el omul meciului?

    Nu cred ca am vazut hotie mai mare ca asta,si infrangerea e cu atat mai dureroasa pt ca mi-am consumat aproape 600 tokeni(necumparati cu bani)

    Poze sa va convingeti si sa lasati o parere:

    Cel mai mare maxim al carierei-maxim-1.jpgCel mai mare maxim al carierei-maxim-2.jpgCel mai mare maxim al carierei-maxim-4.jpg





  2. #2
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Chiar imi pare rau de tine,dar cum de diferenta de posesie este asa mica? normal ar trebui sa fie mai mare avand in vedere calitatea jucatorilor.
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    din pacate pentru tine, "te-a tradat" portarul

    imi pare rau pentru infrangere dar omul meciului este intotdeauna cel mai bun jucator de la echipa care castiga, dar in meciurile cu egalitate omu' meciului este cel mai bun de pe teren

    daca ai fi fost on cred ca altul era scorul (sunt curios daca el a fost on si daca au fost si alti suporteri), la acea diferenta mica de posesie eu cred ca el a avut ceva avantaj la spectatori.

  4. #4
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Prea multe n-ar fi de zis,presupun ca majoritatea am avut sau vom avea patanii marca T11 ... si cu un ranjet de bou pe fata spun doar ca vei ramane in istorie alaturi de alte finale/meciuri memorabile ... sunt multe exemple in fotbal unde din cand-n-cand echipele mediocre pot prinde un meci sau un sezon bun deci rezultatul n-ar avea de ce sa fie mincinos ci din contra ar trebui sa ne bucure ca T11 ofera un grad sporit de dificultate acestui joc astfel incat sa nu poti anticipa un rezultat dinainte ca meciul sa se joace.

  5. #5
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    din pacate pentru tine, "te-a tradat" portarul

    imi pare rau pentru infrangere dar omul meciului este intotdeauna cel mai bun jucator de la echipa care castiga, dar in meciurile cu egalitate omu' meciului este cel mai bun de pe teren

    daca ai fi fost on cred ca altul era scorul (sunt curios daca el a fost on si daca au fost si alti suporteri), la acea diferenta mica de posesie eu cred ca el a avut ceva avantaj la spectatori.
    El a fost on deci a avut 8% posesie mai mare fata de mine. Nu a facut nici o modificare deci probabil doar s-a uitat la meci





  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    pai exact aia 8% au facut diferenta.

    nu a facut schimbari, dar este posibil sa fi facut modificari in setarile de joc in timpul meciului si asta se pare ca a contat.

    eu cred in continuare ca daca erai si tu on ai fi castigat finala

    uite aici un alt topic de pe forumul romanesc (doar ca in acest topic cel care posteaza este cel care este inferior adversarului si s-a intamplat exact acelasi lucru)

    aici tu ai fost favorit si ai pierdut, in cealalta situatie tot favoritul a pierdut
    http://forum.topeleven.com/tactici-%...tml#post389038

    deci se poate intampla (oare ce o fi zis adversarul colegului pe forumul lor?)
    Last edited by florian slaniceanu; 02-04-2016 at 07:54 PM.

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Eh, la o asemenea diferenta de calitate nici nu stiu cat ar mai trebui sa conteze conditia si moralul, pentru mine e aproape inadmisibil sa concept asa ceva, oricum o sa scriu despre asta si la Top Eleven, ceva de genul tau era sa patesc si eu azi si chiar am ramas foarte surprins.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Deci morala este ca chiar daca investesti in joc,tot ti-o fac cei de la nordeus

  9. #9
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Eh, la o asemenea diferenta de calitate nici nu stiu cat ar mai trebui sa conteze conditia si moralul, pentru mine e aproape inadmisibil sa concept asa ceva, oricum o sa scriu despre asta si la Top Eleven, ceva de genul tau era sa patesc si eu azi si chiar am ramas foarte surprins.
    Daca ai aceasta posibilitate de a contacta Nordeus vezi ca ieri au fost 2 cazuri identice: colegul de pe acest topic si celalalt coleg care a castigat cupa dupa ce a invins un adversar mult mai puternic decat in acest caz.

  10. #10
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    Daca ai aceasta posibilitate de a contacta Nordeus vezi ca ieri au fost 2 cazuri identice: colegul de pe acest topic si celalalt coleg care a castigat cupa dupa ce a invins un adversar mult mai puternic decat in acest caz.
    Nici eu nu-mi explic, azi am batut un adv bun in CL cu 5-0, deci nu i-am dat nici-o sansa si ieri m-am chinuit cu unu slab in Cupa si abia am batut 2-1.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 1 of 2 12 LastLast