Results 1 to 3 of 3

Thread: Preturi tokeni !!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    1

    Preturi tokeni !!!

    Salutare!
    Tare as vrea sa vada cineva din staff acest mesaj! Dragilor acest joc este foarte scump! Raportat la tara noastra este exagerat vizavi de alte jocuri .....pai eu si altii ca mine de tot salariul imi cumpar 2000-3000 tokeni! oamenilor astia au cazut in cap!!!! sunt jucator de online-uri de ani de zile dar Top Eleven ii intrece pe toti! de cativa ani joc WOT dar pe langa faptul ca preturile nu se compara si acolo sunt preturi de bun simt,nu mai vreau sa vorbim de grafica,posibilitati,distractie,oportunitati..... nu ai ce compara ,in fine! end !minutul 90 pentru mine , spor voua!

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Raul Tantar View Post
    Salutare!
    Tare as vrea sa vada cineva din staff acest mesaj! Dragilor acest joc este foarte scump! Raportat la tara noastra este exagerat vizavi de alte jocuri .....pai eu si altii ca mine de tot salariul imi cumpar 2000-3000 tokeni! oamenilor astia au cazut in cap!!!! sunt jucator de online-uri de ani de zile dar Top Eleven ii intrece pe toti! de cativa ani joc WOT dar pe langa faptul ca preturile nu se compara si acolo sunt preturi de bun simt,nu mai vreau sa vorbim de grafica,posibilitati,distractie,oportunitati..... nu ai ce compara ,in fine! end !minutul 90 pentru mine , spor voua!
    stai bland

    iti cam pute gura de la atatea minciuni.

    nu esti singurul care joaca online asa ca lasa gargara asta ieftina.

    preturile sunt identice ca la orice joc de acest tip, restul e doar gunoiul din capul tau.

  3. #3
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by Raul Tantar View Post
    Salutare!
    Tare as vrea sa vada cineva din staff acest mesaj! Dragilor acest joc este foarte scump! Raportat la tara noastra este exagerat vizavi de alte jocuri .....pai eu si altii ca mine de tot salariul imi cumpar 2000-3000 tokeni! oamenilor astia au cazut in cap!!!! sunt jucator de online-uri de ani de zile dar Top Eleven ii intrece pe toti! de cativa ani joc WOT dar pe langa faptul ca preturile nu se compara si acolo sunt preturi de bun simt,nu mai vreau sa vorbim de grafica,posibilitati,distractie,oportunitati..... nu ai ce compara ,in fine! end !minutul 90 pentru mine , spor voua!
    Si eu am fost,sunt si poate voi mai fi jucător de WOT dar l-am dat deoparte in detrimentul T11 tocmai pt faptul ca la un moment dat dupa aproape 2 ani de jucat nu mai era un free game,fără premium nu mai aveai şanse nici măcar să te menţii cu banii iar de evoluţie nici vorba fără să bagi grămezi de bani in joc si ca să stai 5-6 ore zilnic să faci misiunile date de ei pt anumite bonusuri e mai mult decât greu pt cei care nu-si trăiesc viaţa in fata calculatorului.
    1.La T11 cu 10€ varianta mobil îţi iei 155 de tokeni care îţi ajung lejer juma' de an pe cand la WOT tre' să investesti lunar pt premium si preţul nu este deloc mic in comparaţie cu T11.
    2.La T11 cu cat înaintezi in nivel(cam de la 18 in sus) se aeriseste piaţa transferurilor si doar cu câţiva tokeni poti face un sezon liniştit pe cand la WOT e exact opusul.
    3.T11 nu-ti face program intri cand poti si cat vrei iar meciul se joaca si fără tine la WOT bineînţeles exact opusul.
    P.S. Cat priveşte partea cu oportunităţi,distracţie,posibilităţi nu ai nimic din toate astea dacă-ti traiesti viaţa doar in fata calculatorului.O să ramai doar cu grafica