Results 1 to 4 of 4

Thread: Am si eu o întrebare legată de Antrenamente

  1. #1
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46

    Question Am si eu o întrebare legată de Antrenamente

    Îmi poate spune si mie careva care este cel mai mare nivel la antrenamente. Momentan eu sunt la nivel 27 si îmi mai trebuie 5 posturi de antrenament ca să le fac pe toate. As mai dori să știu ce importanta au dacă le fac cu toate cele trei fluiere si cu ce ma ajuta. La sfârșit primesc ceva?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Pai te ajuta pentru ca fiecare fluier iti ofer +10% deci isi au si ele rostul lor.

    Nici nu are rost sa vorbim despre nivelul maxim pentru ca sunt multe , o sa ai de jucat multa vreme pentru a debloca totul la maxim.

    Din pacate nu iti ofera nimic special in afara de bonusul in sine.

    Pe viitor e posibil sa se introduca o realizare speciala pentru acest lucru, eu cred ca un cadou la sfarsit de tot i-ar motiva oarecum pe unii jucatori.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Multumesc

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Pdranca View Post
    Îmi poate spune si mie careva care este cel mai mare nivel la antrenamente. Momentan eu sunt la nivel 27 si îmi mai trebuie 5 posturi de antrenament ca să le fac pe toate. As mai dori să știu ce importanta au dacă le fac cu toate cele trei fluiere si cu ce ma ajuta. La sfârșit primesc ceva?
    din ce am vazut antrenamentul trebuie dezvoltat pana la nivel 96 (nouazeci si sase), pentru a putea debloca toate tipurile de antrenament si pentru a le dezvolta pana la nivel 4.

    atentie, fiecare antrenament trebuie dezvoltat pana la vivel 4 (adica dupa cele 3 fluiere complectate exista un al patrulea nivel)