Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By florian slaniceanu

Thread: Urmarirea meciului

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    7

    Urmarirea meciului

    Ce castig eu ca suporter daca urmaresc un meci?ce castiga un manager daca este sustinut de mai multi prieteni intr un meci?se castiga ceva daca deblochezi mai multe realizari?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    3
    Sincer, tu daca urmaresti nu cred ca, castigi ceva, prietenul tau castiga, I se pune un bonus 2-3% la echipa

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Ce castig eu ca suporter daca urmaresc un meci?ce castiga un manager daca este sustinut de mai multi prieteni intr un meci?se castiga ceva daca deblochezi mai multe realizari?
    ca suporter nu castigi nimic, DAR urmarind (ca suporter) cat mai multe meciuri deblochezi realizarea Fan adevarat.

    un manager care este urmarit de prieteni castiga posesie - posesia maxima intr-un meci este de 15 %

    nu se castiga nimic daca se deblocheaza realizari - este vorba doar de placerea jocului

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    7
    Posesie maxima?ce inseamna?....jucatorii vor juca mai bine daca atinge maximul de 15%?scuzati ma cu intrebarile sunt incepatoare level 2..am cautat pe aici dar probabil mi a scapat.....iar bonusul din timpul meciului pt 20 minute...cum este bine sa l folosim,se pierde ceva?

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Posesie maxima?ce inseamna?....jucatorii vor juca mai bine daca atinge maximul de 15%?scuzati ma cu intrebarile sunt incepatoare level 2..am cautat pe aici dar probabil mi a scapat.....iar bonusul din timpul meciului pt 20 minute...cum este bine sa l folosim,se pierde ceva?
    posesia imseamna ca mingia este la jucatorii tai.
    posesia nu iti garanteaza castigarea meciului
    posesia te poate ajuta la castigarea meciului, dar o posesie mai buna nu garanteaza insa si castigarea meciului (sunt multe meciuri in care echipe cu posesie buna de cca 60-75 % pierd meciurile)

    bonusul de 15 % posesie te poate ajuta - e bine sa ai acest bonus.
    bonusul din timpul meciului, este si el un bonus ajutator dar nu garanteaza victoria

    eu folosesc la inceput bonusul de atac iar apoi functie de situatia din teren aleg alte bonusuri - daca in timpul meciului am posesie mai buna atunci folosesc tot atacul, daca adversarul are posesie mai buna folosesc bonusul de posesie pentru a echilibra, fiecare foloseste acest bonus dupa cum considera necesar
    TuninGGamer likes this.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Scrie acolo foarte clar.

    Daca intrii tu la meci castigi +8% posesie, iar daca iti intra un prieten la meci mai castigi inca +2% posesie dar nu poti acumula mai mult de +15% posesie extra, altfel cine ar avea mai multi prieteni ar domina clar la capitolul posesie.

    Posesia asta de +15% nu se "traduce" prin +15% in joc, se calculeaza (nu e public cum) si se transforma in ???? nu au zis nimic inca si nici nu cred ca o sa zica cei care au creat jocul.

    Ce castigi tu daca intrii la meci? Pe langa posesie, poti castiga pachete daca faci unele lucruri, gen sa urmaresti meciul, schimbare, etc.
    Ce castiga prietenul tau? Pai si el poate castiga, dupa meci poti sa-i multumesti, iti apare un buton special, iar el primeste in schimb un pachet dar desigur se aplica regula pachetelor care spune ca nu poti sa primesti mai mult decat 1 pachet de un tip pe zi.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Ce castig eu ca suporter daca urmaresc un meci?ce castiga un manager daca este sustinut de mai multi prieteni intr un meci?se castiga ceva daca deblochezi mai multe realizari?
    Și tu ca suporter poți câștiga. Exact ca si in viața reală.
    Tu ca suporter în primul rând susținând o echipă o ajuți astfel cu 2% la posesie, în al doilea rând te ajuți si pe tine , dacă ti-e adversar poți vedea tactica care o folosește și unde are punctul forte si unde sta mai prost si așa îți vei da seama cu ce poți veni contra intr-un meci direct cu el.