Results 1 to 10 of 10
Like Tree14Likes
  • 2 Post By Marius Stefan
  • 1 Post By Adam Andrei
  • 2 Post By Fllo Cristea
  • 1 Post By florian slaniceanu
  • 2 Post By Shacalul Jdo
  • 3 Post By madflo19
  • 2 Post By Adam Andrei
  • 1 Post By florian slaniceanu

Thread: Caut jucător bun asociație

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    12

    Caut jucător bun asociație

    Caut un jucător bun, înțelegător si care joaca in echipa.
    Un singur loc disponibil
    Click Team
    Click team
    Click Team
    Click Team
    Click Team
    Click Team

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    pot sa ma alatur eu ? 96% am la echipa
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    pot sa ma alatur eu ? 96% am la echipa
    hai ca te-ai rezolvat, ramane ca si colegul sa intre pe joc si sa fiti prieteni pe facebook pentru a te putea invita, incearca sa ii lasi si un mesaj privat pe forum.

    PS pentru colegul marius stan: confirm ca adam andrei are un lot bun (exista alte topicuri unde este postat lotul lui), merita sa il iei in asociatie

    succes pentru amandoi!

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    pot sa ma alatur eu ? 96% am la echipa
    daca nu intri in asociatia lui marius,te astept in clanul din care fac parte eu unde sunt vice-capitan..si mai avem nevoie de un jucator bun..minim..5 stele

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    daca nu intri in asociatia lui marius,te astept in clanul din care fac parte eu unde sunt vice-capitan..si mai avem nevoie de un jucator bun..minim..5 stele
    primul pas pentru inainte de a fi in aceeasi asociatie este sa fiti pe aceeasi lista de prieteni.

    incercati sa va gasiti pe facebook
    Adam Andrei likes this.

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Marius Stefan am depus cerere mersi mult ! Fllo Cristea asociatia ta e deja 6/6

  7. #7
    Newbie Shacalul Jdo's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    26
    Aici e dubioasa treaba.
    Ce inseamna de fapt jucator bun in asociatie?!?
    Daca aduci unu de 5 stele sau 6 stele in asociatie sigur o sa nimeresti oponenti ce au in asociatie 5 6 stele. In general asa sunt calculate echipele ce se intalnesc sa fie cam de aceeasi valoare. Din punctul meu de vedere orice lot e bun in asociatie chiar si echipa de 4 stele important este ca in momentul in care asociatia are meciurile, cat mai multi jucatori sa fie ON pentru a castiga la posesie. Echipele sa efectueze toate acele antrenamente in interiorul asociatiei obligatoriu in ziua in care sunt meciurile nu inainte cu o zi pentru ca de pe o zi pe alta se pierd 2%.
    Aici se pot face strategii intre membrii asociatiei. Nu dai spre imprumut jucatori de 4 stele ca nu ajuti pe nimeni. Iti tai singur craca de sub picioare. Mai bine dai 6 jucatori de 5 stele imprumut si sunt sanse ca echipele mici sa iti aduca 6 puncte si posibil pierzi tu 3 puncte decat sa castigi tu 3 puncte si asociatia sa piarda 6. Repet trebuiesc facute strategii in interiorul asociatiei, si fiecare capitan decide ce e mai bine pentru asociatia lui.
    E punctul meu de vedere nu inseamna ca e si cel mai bun.
    ELITE TEAM ROMANIA JUST FOR FUN

  8. #8
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Inainte de a incepe tragerea la sorti micsorati-va calitatea primului 11(toata asociatia)
    Daca va uitati la primele asociatii din Top100 majoritatea au in primul 11 jucatori de 6,7*,pentru mine este imposibil sa aiba atatea victorii si doar 7,8 meciuri pierdute daca ar juca cu asociatii de aceeasi calitate
    Majoritatea au ca rezerve cel putin 4,5 jucatori de 1,2* si astfel la tragere,in loc sa primeasca o asociatie pe masura,au parte de adociatii cu o stea mai slaba decat asociatia lor,parerea mea...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Ceea ce spune madflo19 incercat,testat si aprobat )) !!!!!

  10. #10
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Inainte de a incepe tragerea la sorti micsorati-va calitatea primului 11(toata asociatia)
    Daca va uitati la primele asociatii din Top100 majoritatea au in primul 11 jucatori de 6,7*,pentru mine este imposibil sa aiba atatea victorii si doar 7,8 meciuri pierdute daca ar juca cu asociatii de aceeasi calitate
    Majoritatea au ca rezerve cel putin 4,5 jucatori de 1,2* si astfel la tragere,in loc sa primeasca o asociatie pe masura,au parte de adociatii cu o stea mai slaba decat asociatia lor,parerea mea...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    corect si perfect adevarat

    tehnica este urmatoarea:

    - turneele se decid (echipele) la inceputul zilei de vineri
    - joi seara dupa ultimul meci schimbati componenta echipei - in primul 11 sa aveti cei mai slabi jucatori
    - vineri dimineata inainte de inceperea meciurilor curente - schimbati din nou echipa si puneti cei mai puternici jucatori - deja turneul e hitarat si o sa vedeti ca aveti un adversar mai accesibil

    tehnica este foarte buna si da rezultate maxime daca toti membrii asociatiei procedeaza in acest fel
    madflo19 likes this.