Results 1 to 6 of 6
Like Tree6Likes
  • 1 Post By viracocha88
  • 1 Post By Iulyus Iulian
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin
  • 3 Post By Adam Andrei

Thread: Achizitie tokeni

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31

    Red face Achizitie tokeni

    Salutare tuturor !

    Sunt nou pe aici dar joc de ceva timp top eleven
    As vrea sa cumpar tokeni prin paysafecard !
    Am vazut pe aici o gramada de persoane care se plangeau ca nu-si primesc tokenii dupa ce au facut plata !
    Se merita riscul ? Adica e probabilitatea mare sa nu-mi intre tokenii in cont ?
    Nu e vorba ca bag 10-15$ in tokeni dar sa-i si primesc ! Nu as vrea sa-mi iau teapa ! Este cineva care a cumparat prin superrewards?

  2. #2
    Newbie viracocha88's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    39
    Eu am primit totdeauna..

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    si eu am cumparat si nu a fost nici o problema

    nu am auzit sa se planga nimeni, nu cred ca isi permite nimeni sa faca magarii cu bani reali

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31
    Done ! Tranzactie reusita ! Cred ca e cea mai convenabila solutie plata prin paysafecard ! Mi-au intrat tokenii in cont in 1 min !
    florian slaniceanu likes this.

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Iulyus Iulian View Post
    Done ! Tranzactie reusita ! Cred ca e cea mai convenabila solutie plata prin paysafecard ! Mi-au intrat tokenii in cont in 1 min !
    Teoretic nici-un sistem nu e facut sa te insele si in cel mai rau caz la un moment dat o sa-ti primesti banii sau jetoanele, asta nu e o problema.


    Eu am folosit mai multe sisteme pana acum, SMS, PayPal, Transfer Bancar, etc si nu am avut probleme dar nimic nu e perfect si pot sa fie probleme pentru unele persoane dar cu siguranta se solutioneaza.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Confirm faptul ca se poat achizitiona tokeni prin orice sistem fara probleme (CC prepay paypal SMS etc)
    Maximul cat am asteptat a fost de 4 min pt a avea ceea ce am cumparat !!
    Insa singurul sfat care il pot da este sa nu achizitionati de pe FB. sau de pe aplicatia de pe telefon pt ca pierdeti multi tokeni ci de pe PC.direct de pe site-ul lor
    pentru orice tip de achizitie inclusiv SMS RATA DE SCHIMB ESTE MULT,MULT MAI AVANTAJOASA pe site-ul lor(Top Eleven - Be a Football (Soccer) Manager) !