Results 1 to 7 of 7
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Lucian Nuta
  • 1 Post By florian slaniceanu
  • 1 Post By Cristian Constantin

Thread: Caut asociatie buna :)

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2

    Caut asociatie buna :)

    Am o asociatie cu jucatori de 5 stele, buni, dar nu sunt activi (doar unu e activ- si eu) si ma gandesc sa caut jucatori romani care sa vina in asociatie si sa facem o echipa buna sau sa ma alatur unei asociatii bune in care sa gasesc colegi cu care sa cooperez foarte bine. Echipa mea are 99% si sunt lv 35, locul I campionat, optimi liga, iar in cupa m-a batut unul de lv 37.

    Deci: Cine vrea sa vina in asociatie sau cine are un loc liber in asociatie pentru mine?
    Iulyus Iulian likes this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31
    salut ! Eu caut asociatie ! Sunt level 10 nivel echipa 102. Momentan sunt intr-o asociatie care promoveaza in bronz 1 mai mult datorita mie . Vreau sa imi caut o asociatie unde pot comunica cu ceilalti membri, sa avem sustinere macar la meciurile de acasa , sa facem strategii, sa si castigam ceva nu doar sa jucam si atat ! Dupa acest turneu sunt Free ! Caut si eu o asociatie doar din jucatori romani !

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2
    Si eu caut la fel...

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by Lucian Nuta View Post
    Si eu caut la fel...
    Hai la "praduitori" ! Mai e un singur loc disponibil ! Bronz 2 195 puncte !
    Ti-am dat detaliile acestea ca sa stii care e cea corecta ! Inca 55 puncte pentru promovare in bronz 1 !
    Sunt doar jucatori romani !
    Last edited by Iulyus Iulian; 07-11-2016 at 08:58 PM.

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    loc liber **** loc liber

    asociatia: TOP FOOTBALL
    ID : N27RYW

    cautam jucator disponibil 5 - 6 stele
    alianta doar de jucatori romani activi in joc

    asteptam solicitarile voastre
    Iulyus Iulian likes this.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    4
    Salut,hai in asociatia asta:Fotball Association .membri romani mai am 1 loc .Capitan: Cristian Constantin

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Iulyus Iulian View Post
    salut ! Eu caut asociatie ! Sunt level 10 nivel echipa 102. Momentan sunt intr-o asociatie care promoveaza in bronz 1 mai mult datorita mie . Vreau sa imi caut o asociatie unde pot comunica cu ceilalti membri, sa avem sustinere macar la meciurile de acasa , sa facem strategii, sa si castigam ceva nu doar sa jucam si atat ! Dupa acest turneu sunt Free ! Caut si eu o asociatie doar din jucatori romani !
    Hai la mine in asociatie: Fotball Association
    Cauta:WF81NI
    Va astept cu drag !
    Iulyus Iulian likes this.