Results 1 to 5 of 5
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Fllo Cristea
  • 1 Post By Fllo Cristea
  • 1 Post By Adam Andrei

Thread: HY noroc to all..

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93

    HY noroc to all..

    un mare ajutor se poate??peste 3 zile voi avea si eu stadionul la maxim..adica 260.000 locuri.imi puteti spune va rog..cei care il aveti deja,ce preturi aveti la bilete pentru a se umple mereu?bineinteles pe toate cele 3 fronturi..ms Am nevoie de bani..de bani de bani multi..ahhehhe..)) pentru ca sunt in gaura..
    florian slaniceanu likes this.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    un mare ajutor se poate??peste 3 zile voi avea si eu stadionul la maxim..adica 260.000 locuri.imi puteti spune va rog..cei care il aveti deja,ce preturi aveti la bilete pentru a se umple mereu?bineinteles pe toate cele 3 fronturi..ms Am nevoie de bani..de bani de bani multi..ahhehhe..)) pentru ca sunt in gaura..
    depinde si de nivelul de joc - eu la nivel 27 am 113 campionat / 123 ucl / 126 cupa / 25 asociatie

    parerea mea la nivelul 18 ar merge 97-100 campionat / 105-110 ucl / 110-115 cupa, tu acuma pe ce preturi mergi?
    din ce am vazut eu pretul la bilete conteaza in primul rand in functie de nivelul de joc, nivelul parcarii, jocul echipe (victorii la rand)

    PS nu cred ca te ajuta asa mult pretul biletelor. eu cand am avut nevoie de bani am stat 3-4 zile calare pe licitatii si am urmarit jucatori free agent care sa poata fi apoi vanduti (gasesti 1 pe zi - asa a fost la mine) sau jucatori care erau la licitatie cu pretul minim fata de valoarea lor. am reusit in cca 4 zile sa iau cca 7-8 jucatori care apoi revandurti au adus bani frumosi.
    Last edited by florian slaniceanu; 11-23-2016 at 11:18 AM.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    depinde si de nivelul de joc - eu la nivel 27 am 113 campionat / 123 ucl / 126 cupa / 25 asociatie

    parerea mea la nivelul 18 ar merge 97-100 campionat / 105-110 ucl / 110-115 cupa, tu acuma pe ce preturi mergi?
    din ce am vazut eu pretul la bilete conteaza in primul rand in functie de nivelul de joc, nivelul parcarii, jocul echipe (victorii la rand)

    PS nu cred ca te ajuta asa mult pretul biletelor. eu cand am avut nevoie de bani am stat 3-4 zile calare pe licitatii si am urmarit jucatori free agent care sa poata fi apoi vanduti (gasesti 1 pe zi - asa a fost la mine) sau jucatori care erau la licitatie cu pretul minim fata de valoarea lor. am reusit in cca 4 zile sa iau cca 7-8 jucatori care apoi revandurti au adus bani frumosi.
    Multam fain man.Momentan am 235.500 de locuri..cu 45 pretul biletului..si de multe ori nu se umple.Nu cred ca pot pune pretul "peste 100"cand fac stadionul la maxim.
    ps:vezi ce bine ne intelegem cand dai sfaturi doar despre joc..nu despre cum ar trebui sa fim..))

    treaba cu licitatiile ar merge,dar prea mult timp de holbat..si nu prea cred ca ar merge in perioada asta,nu cred ca sunt
    Last edited by Fllo Cristea; 11-23-2016 at 11:48 AM.
    florian slaniceanu likes this.

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    eu am facut o estimare, nu mai stiu cum a fost la lvl 18.

    parcarea este la maxim dezvoltata?

    daca acuma mergi cu 45, atunci mergi pe aceasta suma, eu nu am observat sa fi aparut modificare odata cu marirea stadionului.

    se mareste doar nr de spectatori, pretul biletului il poti modifica abia in sezonul urmator

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Fllo Cristea nu mai fi asa zgarcit si pune manuta pe PIN
    Deci repet PIN-ul e raspunsul la orice problema !!!!!!!!!!Si te scoate din gaura !!!!!!
    florian slaniceanu likes this.