Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree4Likes

Thread: Vizionari videoclipuri

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1

    Unhappy Vizionari videoclipuri

    De 4 zile nu mai pot vizualiza clipurile care iti dau pachete, stimulente etc. gratis. Am avut sa zic maxim 10 pe zi, dar si alea cu insistente chinuite. Astazi mi-au pus capac, adica am vazut doar 3.
    Stie cineva de ce nu merg? Am prieteni care le merg si la care nu le merg.
    Ce se intampla?
    Avem nevoie de ele Top Eleven ca sa putem evolua echipele.

    PS: suportul asa zis online nu e pus la punct deloc, vorbesti de unul singur, nici macar un auto-reply

    Imi pare rau, dar sunt tare dezamagit de joc desi foarte atractiv la inceput.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Eu faceam 30 pachete verzi pe zi din reclame, dar de vreo 4-5 zile fac maxim 5.

    Am facut ticket si mi-au raspuns ca cica am ajuns la limita si ca nu mai sunt disponibile.

    Asta e, facem provizii 2-3 sezoane, tokeni + pachete verzi si facem dupa echipa buna sau bagam bani reali in tokeni ca sa cumparam pachete verzi.

    Bafta!

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Pe langa ca nu mai sunt mai mult de 5, mai am si ghinionul, la pachetele surpriza ,sa nimeresc numai bani in ultimele 4 zile .
    StarlingCF likes this.
    missing T11 old form

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Asa si eu ) Fac astia manevre maxim ))))))))

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Calarasi
    Posts
    11
    Buna ziua
    Si mie mi s-a intamplat sa mi se reduca din videoclipuri insa nu atat de mult ca la voi. Spre exemplu de vreo doua sezoane am zilnic undeva la 28-30 de videoclipuri si le folosesc pentru a primi verzi. Ideea este ca desi pana acum le puteam viziona pe toate adunate in 10-15 minute acum sunt restrictionat la 5 pe ora si inca nu am facut socoteala insa parca nu mai primesc asa de multe ca inainte.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    38
    Nici mie nu imi mai merge de 5-6 zile sa ma uit la niciun videoclip pentru rest packs,decat cele pentru 2x Training.Inainte imi mergeau 30/zi pentru rest packs,apoi 25 de cand au bagat limita pentru toti. Am facut un ticket si mi-au dat un reply cu o vrajeala clasica:"depinde de regiune/depinde de cate videoclipuri te-ai uitat sezonu asta/depinde de zi" . Banuiesc ca le-au pus stop pentru sezonul asta,poate sezonul viitor avem mai mult noroc.


    Referitor la pachetele surprize,inainte mai nimeream tokeni (1,2) destul de des,acum doar bani si pachete rosiii,o singura data am mai nimerit token in ultimile 10 zile.
    StarlingCF likes this.

  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Quote Originally Posted by dark10 View Post
    Nici mie nu imi mai merge de 5-6 zile sa ma uit la niciun videoclip pentru rest packs,decat cele pentru 2x Training.Inainte imi mergeau 30/zi pentru rest packs,apoi 25 de cand au bagat limita pentru toti. Am facut un ticket si mi-au dat un reply cu o vrajeala clasica:"depinde de regiune/depinde de cate videoclipuri te-ai uitat sezonu asta/depinde de zi" . Banuiesc ca le-au pus stop pentru sezonul asta,poate sezonul viitor avem mai mult noroc.


    Referitor la pachetele surprize,inainte mai nimeream tokeni (1,2) destul de des,acum doar bani si pachete rosiii,o singura data am mai nimerit token in ultimile 10 zile.


    Asa si mie, si nu cred putem sa includem coincidenta, daca ne referim la top eleven..sunt programate ca sa mai si bagam bani reali, ce, ne-am invatat cu mocaieli?? ))
    dark10 likes this.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    38
    Cred ca ai dreptate,ca au facut-o intentionat ca lumea e disperata pe final de sezon ,si e programu destul de incarcat(am avut 4 meciuri azi),si se profita ca nu mai pot lua gratis pack`uri si le cumpara . Chestiile astea sunt programate clar,ei iti pun limita (30 ,25 ,5 , 0 etc).

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    16
    Eu aveam 28 de filmulete iar acum am 25 si asa e bine

    Trimis de pe al meu SM-T280 folosind Tapatalk

  10. #10
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Quote Originally Posted by Cardos Marius View Post
    Eu aveam 28 de filmulete iar acum am 25 si asa e bine

    Trimis de pe al meu SM-T280 folosind Tapatalk

    Salut, cum ai reusit? Eu faceam in fiecare dimineata cate 30 iar acum daca am maxim 5 pe zi...

Page 1 of 2 12 LastLast