Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree2Likes

Thread: echipe de nivele diverse in acelasi campionat!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    10

    echipe de nivele diverse in acelasi campionat!

    Salut!
    Tocmai am ajuns lv 18 si ma minunez deoarece in campionatul meu sunt multe echipe de lv 19...21... mai este cineva in aceasta situatie? nici unul din prietenii mei de la joc nu are echipe de nivel superior in campionatele lor! vreau sa stiu daca voi aveti aceste situatii! si eventual daca sunteti multumiti sau nu!!

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salut, acei jucatori au fost adaugati deoarece pe serverul tau nu au fost destui jucatori pentru a creea ligi doar pentru nivelele lor si a trebuit sa fie repartizati in alte ligi de nivel mai mic.
    viorel_fritz likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Pro Ro Edu's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Huelva
    Posts
    904
    asa as vrea si eu / am nivel 7 si daca ma baga la nivel 5 imi da campionatul si liga campionilor fara griji doar cupa ar fi mai grea !

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    90
    Atunci cand cumparati jucatori presupun ca se face diferenta. Adica tu pe piata de transferuri gasesti cu calitate maxima 94 sa zicem, si cel de nivel 20 ia cu calitate 104?

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    10
    salut ! problema este ca cei de la topeleven nu gasesc o solutie iar eu si probabil altii ca mine se lupta sa nu retrogradeze avand echipe de 6 stele si juc de 20 ani (echipa mea)

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    10
    bineinteles ca ei nici nu trebuie sa isi cumpere jucatori...eu chiar daca as lua toata echipa dela impresar nu as avea calitatea lor! e de kko ma cert cu topeleven de 2 saptamani si nu imi dau un raspuns concret!

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    10
    ar fi bine pentru tine!! mai aduni niste trofee usor!

  8. #8
    Pro Ro Edu's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Huelva
    Posts
    904
    nu stiu daca retrogradeaza cineva in jocul asta .... cel putin eu sunt de nivel 7 , probabil peste nivel 20 e diferit !
    Daca stie cineva cum e dupa nivel 20 si ne poate instiinta
    viorel_fritz likes this.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    10
    app serverul meu este plin, am multi prieteni care joaca pe alte servere...le.am propus ca cei de cal superioara care nu au liga sa joace cu roboti asa cum se face la lv 1.....dar fara success... cu cat vb mai mult cu ei cu atat sunt mai sigur ca e vorba de bani la mijloc ....stii tu..cumperi tokeni tratamente jucatori etc,.....ma gandesc sa ma retrag ..la nici un joc nu este atata nesimtire! de 2 saptamani ei spun ca eu nu inteleg , ca situatia mea e normal si ca nu e usor sa castigi, poi cum naiba sa castigi cu lv 21 cand eu sunt lv 18!!! le-am spus si de bani ca echipa pierde si trebuiesc mereu tratamente si masaje si merg pe burta cu totiiii!! daca o tin asa o sa se termine cat de curand jocul asta!

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    10
    nu retrogradezi, ramai pe loc pana cand treci, stai linistit ca de abia de acum incep problemele pentru tine, cu cat urci cu atat echipele pe care le vei intalni vor fi mai puternice! pentru ca si ei la randul lor poate stau pe loc! in timp ce stai pe loc jucatorii tai cresc! echipa ta creste!! mai ai vro 2 sezoane mai lejere))!! dupa lv 10!! pregateste-te! sa ai mereu jucatori tineri! cei batrani deja stii ca nu cresc,si aduna tokeni multi nu ii arunca pe prostiii! Ciaoo!

Page 1 of 2 12 LastLast