Results 1 to 7 of 7

Thread: promovare asociatie

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44

    Angry promovare asociatie

    dacă am acumulat 1354 puncte de ce nu am promovat .

    am cîștigat toate cele 4 runde am acumulat 1354 puncte și suntem tot in gold

    1promovare asociatie-1.jpg

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    30
    Banuiesc ca erai Divizia Aur 2 si ai fost promovat in Divizia Aur 1. Faci sezonul asta 1350 de puncte si o sa fii promovat in Divizia Platina.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    75
    Daca ai fost gold 2 n-ai cum sa promovezi in platina . Intai ai gold 1 si dupa promovati in platina

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    Adica frate jocul e de cacat in asociatie

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    Eu am aproape toate echipele din asociatie de cel putin de 2 stele rosi si nustiu cum se afce ca tot timpul imi da echipe mai puternice
    de parca mar urmari in joc
    sa imi dea numai echipe crele pentru a nu promova un joc in care daca incepi sa castigi prea mult sau lesi echipa sa retrograteze esti victima sigura
    asa fac ei sa iti cheltuiesti toti tok cat mai repede posibil si daca se poate sa cumperi cat mai mult

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    Nustiu cum anumite asociatie primesc echipe slabe si asociatia mea dor echipe puternice sau daca nu echipe apropiate si luam batate pe rupte in special in meciurile de acasa
    la mine in asociatie suntem toti prezenti la meciuri iar la ceilati nu si tot pierdem aia nu afc schimbari noi da
    deci unde e logica
    am jucat cu aceasi echipa si eu si ala si in meciul din deplasare il bat si acasa ma bate de ce ?

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    2
    Salut. Caut coechipieri serioși in asociație !!!