Results 1 to 8 of 8
Like Tree2Likes
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: Castiga 50 de jetoane!

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Castiga 50 de jetoane!

    Asa cum v-am promis am revenit cu un concurs pentru voi iar ca premiu de aceasta data o sa avem jetoane, mai exact 50 de jetoane!

    Tot ce trebuie sa faceti este sa ghiciti cate goluri am reusit sa marchez impotriva lui The Special One! - Mourinho , in cele 3 meciuri jucate impotriva lui!



    Alte detalii:

    .
    • 1 singur castigator (in cazul in care o sa avem mai multe raspunsuri corecte o sa folosim random.org)

    .
    • Castigatorul o sa fie anuntat pe data de 14 august (seara)

    .

    MULTA BAFTA!
    FC Dacia Terra likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    30
    11 goluri

    Edit: Ar fii bine ca in poza sa se vada si data in care s-au jucat cele 3 meciuri, iar la sfarsitul concursului sa arati poza cu rezultatele din data respectiva. Am zis un mic sfat, ca sa nu existe discutii. Bafta tuturor participantilor!
    Last edited by hererra; 08-10-2017 at 04:35 PM.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by hererra View Post
    11 goluri

    Edit: Ar fii bine ca in poza sa se vada si data in care s-au jucat cele 3 meciuri, iar la sfarsitul concursului sa arati poza cu rezultatele din data respectiva. Am zis un mic sfat, ca sa nu existe discutii. Bafta tuturor participantilor!
    Nu am jucat decat 3 meciuri cu el, defapt 4 doar ca al 4-lea e cu intrerupere si se poate vedea clar, daca chiar doreste cineva asa mult ii pot dovedi doar ca de regula nu prea stau sa dau explicatii pentru ca oricum daca vreau cu adevarat sa manipulez concursul o pot face cu usurinta. Dar stati calmi, nu am sa o fac !

    Multumim ca te-ai inscris si bafta la concurs!
    FC Dacia Terra likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2
    6 goluri

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    89
    13 goluri

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Din pacate o foarte slaba participare desi premiul a fost unul destul de OK as putea zice. Din fericire avem si un castigator: mytrutz



    @mytrutz, astept un mesaj privat de la tine cu adresa de FB unde ai contul sau cu ID-ul contului pe care-l gasesti in joc.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    89
    Felicitari castigatorului!

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2
    Multumesc!