Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By StarlingCF

Thread: Pacat

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    11

    Pacat

    Pacat ca nu sunt asa multi romani pe aici. Pe alte forum se discuta mult mai mult.

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Si la noi se discuta, dar de cele mai multe ori userii isi spun frustrarile si apoi se termina discutia
    missing T11 old form

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Acum ceva vreme a fost o comunitatea destul de frumoasa chiar si intre romani doar ca e greu sa-i menti. Plus ca de foarte multe ori rezultatele nu ne ajuta deloc si te fac pur si simplu sa renunti la joc.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Păi așa este. Eu de exemplu conduc acest campionat de la inceput pana azi cu 11-12 puncte distanță de locul 2. De 4 etape nu mai bat pe nimeni. Am cea mai bine cotată echipă 115% locul 2 94%. Dar ce sa faci de azi suntem la egalitate de puncte. Intrebare pentru moderator: noi românii avem voie sa speram la castigarea unui campuonat sau CL.? Intreb deoarece este a nustiu câta oară cand m-i se întâmplă acest lucru iar in CL cad cu echipe cu 2 nivele mai mari. Mentionez ca sunt nivel 46. Sunt conștient ca de maine nu mai sunt pe locul 1. Soarta aș spune. Explicații.... Asta este una din cauzele plecării masive... Știu vei spune fiecare are dreptul sa aleaga, dar nu este un răspuns ok... Unde poate fi rezolvarea. Daca dorești iti pot pune foto de la ultimele meciuri dar cred ca stii deja de astfel de lucruri. Sper sa nu fiu următorul plecat.... Rest sa auzim si de bine.

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    @Cristian Florentin: Ramai cu 5-6 jucatori de 5,6-7-8 stele in echipa maine, si restu de 11, sa fie maxim de 3 stele, o sa ai adversari mult mai slabi
    ronnymvc likes this.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    BUZAU
    Posts
    28
    Nu va mai obosit cu TOP 11.Se vede de la o posta ca este facut niste amatori de doi bani ,sunt multe bug-uri.Eu am avut o supriza la un meci sa scap de doua ori singur spre poarta ,situatie clara de gol si deodata se intrerupe jocul ,conduceam cu 1-0 si dupa ce jocul se reia eram condus cu 4-1 !!! .Total tembelism si cretinitate.Isi bat joc de munca celor care vor sa construiasca o echipa buna.Astea cu surprizele ca se poate ca o echipa slaba sa te poata bate daca joaca defensiv cu pase lungi si contraatacuri sunt abureli ,de fapt sunt bug-urile din server pe care nu sunt in stare sa le remedieze.Sunt pur si simplu calcule matematice adica daca tu ai echipa de 6-7-8 stele si jucatorii au abiltati de peste 120% cum naiba sa te bata un avorton cu jucatori de 3-4 stele cu abilitatti de 65% !!! Ce naiba ?! Putem spune ca 2 este mai mare decat 10 .Sau sunt implicate si alte sisteme de evaluare si noi nu stim ,dar la cate ghiduri sunt ,fiecare explica cum crede ca este mai bine ,totul este o harababura