Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 1 Post By adriano_vl
  • 1 Post By Paun Ciprian Emanuel

Thread: cum cumperi tokens cu fortumo ?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4

    Question cum cumperi tokens cu fortumo ?

    cum cumperi tokens cu fortumo ?
    am intrat la ei pe site , m-am inregistrat si dupa nu mai stiu ...

  2. #2
    Rookie adriano_vl's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    66
    Quote Originally Posted by cossanos View Post
    Iti dau un sfat prietenesc: Nu cheltuii banii aiurea pentru un cacat de joc!
    chiar nu ai ce face cu banii?
    ori ca cumperi T ori ca nu cumperi,poti sa ai jucatorii de 5 stele si super scumpi,daca serverul iti face figuri nu castigi nimic
    nu ii mai fa pe aia de la nordeus ,si pe altii cu bani!!
    asta ar trebui sa intelegi u ca nu e nevoie sa cumperi si sa joci doar de place si sa nu joci daca nu iti place.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by adriano_vl View Post
    asta ar trebui sa intelegi u ca nu e nevoie sa cumperi si sa joci doar de place si sa nu joci daca nu iti place.
    Dacă îşi permite de ce nu?

    Unii cumpără postere, căni, soareci, etc, fiecare îşi investeşte veniturile în ceea ce doreşte.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Rookie adriano_vl's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    66
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Dacă îşi permite de ce nu?

    Unii cumpără postere, căni, soareci, etc, fiecare îşi investeşte veniturile în ceea ce doreşte.
    u chiar crezi ca acel copil nu ar avea ce face cu bani de la masa si de la tacso??? sa isi cumpere o carte, un atlas, un documentar ceva sa mai citeasca, documnteze,etc...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    asa este,sunt nivel 18 joc de un an si am invatat ca nu merita sa bagi bani in acest joc care nici macar nu e realistic....am avut investitii masive in echipa cu tokeni stransi aveam cea mai buna echipa de pe hartie dar practic ma bateau toti cojitii cu juc de 2-3 stele care nici macar nu intrau la meci....inca ceva nu vinde niciodata un jucator care joaca constant bine indiferent de calitatea lui este mult mai bun decat unul bun calitativ dar care nu joaca nimic
    Adrian Cristea likes this.

  6. #6
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Corect, fiecare cu hobby-ul sau.
    Daca are placerea asta, de ce sa ii luam placerea copilului?
    Este mai ok asa decat sa arunce banii pe tbc (tutun, bautura, c...)
    Last edited by Ștefan Tomescu; 12-16-2014 at 12:12 AM.