Results 1 to 5 of 5

Thread: probleme cu tokenii

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Location
    ploiesti,romania
    Posts
    1

    probleme cu tokenii

    Am cumparat vineri seara 176 tokeni,plata cu card Visa dar tokenii lipsesc in continuare...am luat legatura cu staff-ul si mi-au spus ca se va ocupa cineva...ok,dar cat dureaza????

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Sambata si duminica nu se lucreaza, probabil in cursul zilei de astazi.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Location
    Iasi, Romania, Romania
    Posts
    5
    se fac cam multe magarii.eu din 24 de tokeni am bagat la licitatie 21 pe un jucator si dupa aia cand am vrut sa mai dau 1 token scria "asteptati" si l-am pierdut si asta pe vreo 3 conturi am patit.nu mai zic ca pc merge beton netu la fel.

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by vinciulet View Post
    se fac cam multe magarii.eu din 24 de tokeni am bagat la licitatie 21 pe un jucator si dupa aia cand am vrut sa mai dau 1 token scria "asteptati" si l-am pierdut si asta pe vreo 3 conturi am patit.nu mai zic ca pc merge beton netu la fel.
    Eu joc de 1 an şi ceva, n-am avut nicio problemă la licitaţii.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by vinciulet View Post
    se fac cam multe magarii.eu din 24 de tokeni am bagat la licitatie 21 pe un jucator si dupa aia cand am vrut sa mai dau 1 token scria "asteptati" si l-am pierdut si asta pe vreo 3 conturi am patit.nu mai zic ca pc merge beton netu la fel.
    Si mie mi s-a intamplat asa ceva, de doua ori, insa numai cand jucam pe telefon (Android). Participam la licitatie, la runde multiple, si la un moment dat cand trebuia sa avanseze la runda urmatoare primeam mesajul "Wait", cand isi revenea eram deja scos din licitatie iar jucatorul era disparut impreuna cu token-urile investite. Am pierdut asa in jur de 10 token-uri. Eu am pus-o pe seama unei intreruperi in conexiunea la serverul jocului din cauza net-ului de la Orange. Tie ti s-a intamplat si de pe PC?