Results 1 to 10 of 10

Thread: Sezonul 41 (2 iunie)

  1. #1
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649

    Sezonul 41 (2 iunie)

    Aici puteti discuta despre ce obiective aveti in noul sezon si puteti comenta parcursul echipei voastre dealungul sezonului
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  2. #2
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Locul 1 in Campionat pana acum, locul 1 in grupa CL si calificat deja in sferturile cupei dupa 5-0 in primul tur al optimilor

    Voi cum stati sezonul acesta?
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Locul 1 in campionat si am trecut de grupele Champions League, niciun stres pana in acest moment.

  4. #4
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    Locul 1 în campionat, fără nici o înfrângere, cel mai bun golaveraj...din Cupă am zburat din prima )
    Că la mine așa merge, un sezon iau campionatul celălalt liga campionilor și ajung undeva în semifinalele cupei...dar în campionat sunt pe 5-6... mă rog, cam așa și investesc, odată la două sezoane iau jucători de la impresar doar.

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    De-abia am inceput, de cateva zile, dar am de gand sa iau liga, cupa, campionatul sezon de sezon. Bine, astea sunt asteptarile, realizarile...vedem pe parcurs ). Echipa e mai jos, inca in formare.

    O singura problema am, aparuta de ieri. Timpul din joc, ora, s-a "dereglat", totul e intarziat cu o ora, iar la meciuri, inclusiv cel pe care il am peste 6-7 ore, imi arata ca incepe in mai putin de un minut. Din cauza asta, mi-e putin cam dificil sa fac schimbarile live si in acelasi timp, sa urmaresc meciul.

    Sezonul 41 (2 iunie)-eleven.jpg

  6. #6
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    Florine echipa ta e super, felicitări, bănuiesc că ai și investit ceva în ea, continuă să o faci dacă ai de unde, dar tot cu cap ...iar dacă nu ai de unde, cred că până pe la nivelul 4 poți să nu mai schimbi jucătorii și tot campionatul și liga campionilor le iei lejer dacă ai grijă și la așezări și alte tactici, cu cupa poate e mai greu puțin... )
    Nu îmi dau seama de unde e eroarea de la tine, dar sesizează problema ta la suport, că da, bănuiesc...e cam nasol să joci așa. Multă baftă!

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Man, mersi frumos. Intre timp am mai evoluat, dar mai e drum lung pana departe. Am auzit ca intr-adevar, cupa e dificila, dar vom vedea ce si cum. Am nevoie de noroc ).

    Sezonul 41 (2 iunie)-eleven2.jpg

    Apropo Puski, nu am cumparat nici un jucator de la impresar. Toti sunt luati la licitatie si dezvoltati pe parcurs. Cu 50 de tokeni pe care i-as arunca acolo, imi iau cativa jucatori buni pe care-i fac de 6 stele in 2-3 zile maxim. Iar la levelul meu nici nu trebuie mai mult.
    Last edited by Florian Bunea; 06-22-2013 at 12:35 AM.

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Vindem, tot ce putem ) asta-i motto-ul nostru

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    22
    imi apare si mie cate o data eroarea MAI PUTIN DE 1MINUT, dar ma uit in program competitional si vad ora exacta :d

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Nu ti se pare, se intampla. Eu am schimbat ora la windows pentru a scapa de eroarea asta.