Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 74
Like Tree2Likes

Thread: Top Eleven - Češka (Czech)

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    2
    nastavíč levnější vstupenky

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    5
    Ahoj, kde prosím najdu seznam mých vyhraných aukcí a nakoupených/prodaných hráčů? Nedaří se mě to najít.
    Díky.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    1
    Top Eleven - Češka (Czech)-top-ele.jpg

    Velký rozdíl mezi námi a já jsem byl jasný favorit. Tak jak je možné že jsem s ním hrál jen 0:0 !!! Tohle vážně nepochopím. Kdo mi to vysvětlí jak je to možné? A jak se vyhodnocuje zápas a jak celý systém funguje? Ztratil jsem velmi zbytečně 2 body a kontakt s TOP4 , tohle mě fakt nasralo, a to jsem hrál 4-4-2, Úplný útok, sledoval jsem zápas a dával taktiku a nepomohlo ani 4-3-3, fakt to nechápu...simulace ukázala hráče ve vápně a on místo střely volil nahrávku a to několikrát... tak k čemu mám kupovat nejlepší hráče když neporazím takového sráče, kde v týmu má jen jednoho 4*hráče, jinak samé 2*, a já nasadil trochu jinou, hráli 4x 5*hráči, jeden 6* a jinak 4* a nevyhrál jsem...vysvětlí mi to někdo jak je to možné???
    WEEXEN likes this.

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    5
    nj, hold je to fotbal.......

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    1
    Zdravím, mám jeden menší problém. Prodal jsem hráče rovnou z lavičky náhradníků a s ním mi zmizel i slot (místo) pro jednoho náhradníka. Takže na zápasy můžu mít jenom 6 náhradníků místo sedmi... Nevíte jak ten slot můžu obnovit?

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    1
    Zdravim mam problem :/ s kamosmi hrame top eleven a oni sa medzi sebou vidia mozu hrat priatelske vsetko,,,ja ale ich nevidim napriek tomu že ich mam na fb medzi priatelmi,,,nemozem nikoho pozvat medzi priatelov,,vidim ich jedine v nasej asociacii ale ani tak ich nemozem pozvat ani si snimi dat priatelsky,,poradte mi co mam robit dakujem

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    1
    Zdravim... shanime lidi do asociace - velke ambice, aktivita... kazdy tyden davam k pujcovani 5,6 hvezdicek hrace... Asociace FC Hornikova banda - tak se nevahejte ozvat

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1
    Zdravím,

    prosím o radu, já vůl si založil nejdříve účet na gmailu a pak když jsem se přihlašoval přes FB tak jsem tam zadal nové údaje a vytvořil si nový tým... dlouho jsem hrál jen přes gmail, ale chtěl bych si propojit účet s fb, ale tam na mne vždy vyskočí ten neudržovaný tým a nejde mi ani za boha vymazat... Víte někdo jak to z FB úplně vymažu?

    PS: Odstranění a blokování aplikace nepomohlo...

  9. #19
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,324
    Quote Originally Posted by hhokk View Post
    Zdravím,

    prosím o radu, já vůl si založil nejdříve účet na gmailu a pak když jsem se přihlašoval přes FB tak jsem tam zadal nové údaje a vytvořil si nový tým... dlouho jsem hrál jen přes gmail, ale chtěl bych si propojit účet s fb, ale tam na mne vždy vyskočí ten neudržovaný tým a nejde mi ani za boha vymazat... Víte někdo jak to z FB úplně vymažu?

    PS: Odstranění a blokování aplikace nepomohlo...
    Dobrý den,
    Jediný způsob, jak odstranit tým ve hře a začít od 0, nevstoupí do juago 70 dnů, pak data odstraněna.
    Nicméně, budu klást aministradores alternativy.
    S pozdravem,

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    1
    Zdravím,
    proč před začátkem nové sezóny šli všichni moji hráči s "hvězdičkami" dole? U některých jsem měl třeba 5 hvězd a teď mají jen 3...

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast