Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 74
Like Tree2Likes

Thread: Top Eleven - Češka (Czech)

  1. #21
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    2
    Zdravím lidi.

    Mám dotaz. Hrál jsem tuto hru na starým telefonu (Android). Bohužel telefon vypověděl službu a já neměl účet propojený ani s facebookem an is googlem +. Dost mě to se... Rád bych na novým tel. pokračoval se starým účtem. Dá se to nějak udělat, abych pokračoval i když už můj starý tel. nefunguje a tudíž se nemůžu na facebook přihlásit a přejít na nový zařízení jak je psáno v návodu u podpory?

    Díky za každou pomoc.

    Kallmar

  2. #22
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,324
    Quote Originally Posted by kallmar View Post
    Zdravím lidi.

    Mám dotaz. Hrál jsem tuto hru na starým telefonu (Android). Bohužel telefon vypověděl službu a já neměl účet propojený ani s facebookem an is googlem +. Dost mě to se... Rád bych na novým tel. pokračoval se starým účtem. Dá se to nějak udělat, abych pokračoval i když už můj starý tel. nefunguje a tudíž se nemůžu na facebook přihlásit a přejít na nový zařízení jak je psáno v návodu u podpory?

    Díky za každou pomoc.

    Kallmar
    Dobré ráno,
    Můžete se pokusit obrátit na podporu zde: (I když je v angličtině)
    https://nordeus.helpshift.com/a/top-...00008065724549

    nebo e-mailem:
    support@nordeus.eu

    Pokud můžete předat data z účtu jako hráč snad mohou pomoci.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    2
    Zkusim to. Diky moc

  4. #24
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    1
    přestala se mi otevírat aktuální verze hry. Na mobilu jde normálně, ale na PC se mi otevře jenom stará verze. Nová nejde i když dříve šla??????

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Slovakia
    Posts
    7
    Top Eleven jde na nové verzi jenom cez prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox. Pokud nefunguje, aktualizuj svůj prohlížeč na nejnovější verzi. Pokud ti to i tak nepůjde, tak skus zadat tuhle url adresu: www.topeleven.com/new.
    Pokud stále nefunguje, kontaktuj podporu top eleven.
    Crimson Wolves



  6. #26
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,324
    Quote Originally Posted by kojak777 View Post
    přestala se mi otevírat aktuální verze hry. Na mobilu jde normálně, ale na PC se mi otevře jenom stará verze. Nová nejde i když dříve šla??????
    Dobrou noc,
    Hra se se automaticky otevře, když je stará verze nelze otevřít novou verzi, když se něco problém...

  7. #27
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,324
    Quote Originally Posted by FuRiouS View Post
    Top Eleven jde na nové verzi jenom cez prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox. Pokud nefunguje, aktualizuj svůj prohlížeč na nejnovější verzi. Pokud ti to i tak nepůjde, tak skus zadat tuhle url adresu: www.topeleven.com/new.
    Pokud stále nefunguje, kontaktuj podporu top eleven.

    Zpočátku to funguje, je toto:
    Play Top Eleven - Free Online Football Manager Game

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    8
    Zdarec,

    nova ceska asociace prave nabira cleny na doplneni stavajici sestavy 4 tymu. Ocividne mame zajem pouze o ceske nebo slovenske aktivni tymy s urovni 4/5 hvezd. Pro prihlaseni hledej FA Moravan nebo #59IONJ

    Diky
    PJ

  9. #29
    Newbie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    3
    Ahoj, sháníme 6 člena do dobře fungující asociace. Jsme ve 2 Zlaté divizi, každou sezónu zisk extra Tokenu téměř zaručen.

    Požadavky, aktivita a 90%... minimum je 80% s tím, že si budeš brát lepší hráče pro zápasy.

    Máš-li zájem přidat se, hledej asociaci The Old Guard

  10. #30
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3
    Ahoj, potřebuji poradit. Koupil jsem si útočníka za 40-60 tokenů (už si to nepamatuju přesně) mám ho už třetí sezonu, trochu jsem si ho "vytunil", ale on nedává góly. Screenshot by Lightshot Kde dělám chybu? Myslel jsem, že když dám tolik tokenů, tak bude dávat góly, proto jjsem ho taky kupoval.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast