Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 74
Like Tree2Likes

Thread: Top Eleven - Češka (Czech)

  1. #31
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3
    Nikdo neporadí?...škoda

  2. #32
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    1
    Nedostal jsem odměnu za 1. místo v lize(úroveň 6). Dostanu ji ještě?

  3. #33
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    97
    Quote Originally Posted by Milos24 View Post
    Ahoj, potřebuji poradit. Koupil jsem si útočníka za 40-60 tokenů (už si to nepamatuju přesně) mám ho už třetí sezonu, trochu jsem si ho "vytunil", ale on nedává góly. Screenshot by Lightshot Kde dělám chybu? Myslel jsem, že když dám tolik tokenů, tak bude dávat góly, proto jjsem ho taky kupoval.
    Útočníci všeobecně nedávají nejvíce gólů, zápasy rozhodují AML/R. A tito hráči mají i nejlepší statistiky...asistence, góly, hodnocení...příště se zaměř na tyto pozice nejlépe v kombinaci s ML/MR ať můžeš měnit rozestavení dle soupeře. Zde záleží na mnoha faktorech...zkus jiné rozestavení, dej ho na jinou pozici, posaď na lavičku na 2-3 zápasy, atd. Dbej na 100% fyzičky před zápasem a to samé s morálkou a on se zvetí.

  4. #34
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    97
    Ahoj, hledáme 6 člena z Československa do asociace. Musim být aktivní. Pokud má někdo zájem, tak napište v jakém jsi levelu, kolika * tým máš každou sezónu, nejčastější rozestavení. Nyní jsme v divizi zlatá 1.

  5. #35
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3
    Ahoj, díky za odpověď. Je pravda, že můj nejlepší střelec je AMR.
    Bohužel poslední dobou je to u mě jak na houpačce, zápasy který mám vyhrát prohraju a obráceně a už mě to nebaví, spoléhat se na náhodu.
    Chcu napsat na podporu o nějaký manuál abych věděl jak hrát, co trénovat atd.
    Hraju to jen rok, zatím jsem pokaždé postoupil, ale poslední 2-3 sezony stojí za prd

  6. #36
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    97
    Quote Originally Posted by Milos24 View Post
    Ahoj, díky za odpověď. Je pravda, že můj nejlepší střelec je AMR.
    Bohužel poslední dobou je to u mě jak na houpačce, zápasy který mám vyhrát prohraju a obráceně a už mě to nebaví, spoléhat se na náhodu.
    Chcu napsat na podporu o nějaký manuál abych věděl jak hrát, co trénovat atd.
    Hraju to jen rok, zatím jsem pokaždé postoupil, ale poslední 2-3 sezony stojí za prd
    Na podporu nepiš...stejně ti nic nepoví. Na všechno musíš přijít sám. Já to hraji přes 2 roky s 2 týmy...pokud chceš něco vědět, tak mi písní do zpráv a já ti napíšu můj názor co by jak mělo fungovat.

  7. #37
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    2

    Zdarma tokeny

    Dobrý den, rád bych se zeptal na koho se mám obrátit se svým následujícím problémem. V sekci free tokens(vyhrát tokeny) jsem klikl na jednu z možností(Time to be hero- hra na facebooku), kde jsem musel dokončit pátý level hrdiny a následně bych měl dostat jako odměnu 24 tokenů, ale po dokončení mi to prostě neukazuje žádnou možnost na tu odměnu... Děkuji

  8. #38
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    97
    Pokud se ti to nenačte do 24 hod. tak napiš na podporu v angličtině

  9. #39
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    39
    Ahoj sháníme člena do platinové asociace pokud jsi aktivní a máš zájem London FC #X5XFE4

  10. #40
    Newbie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    8
    Ahoj hledame 4-5* 2 tymy do asociace , chceme vetsi aktivitu, jsme ve stribrne 2.a.chceme dale postupovt

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast