Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Oyun Saçmalıgın Daniskası Para Tuzagı

Newbie
    Levent Kardesim..yapacak bisey kalmiyor hangi bolgenin futbolcusu sakatalandiysa oraya gecici olarak basga bolgenin futbolcusunu oynatirsin...veya transfer yaparsin..Top Eleven para pesinde kastli futbolcu sakatlama..tedevi paketini yoksa nasil satacaklar..

Newbie
    böyle oyun olmaz arkadas boşa oynayıp token almayın . her gun oyuna girip emek harcıyoruz ama oyuna pek girmeyip emek harcamayan sacma sapan takımlara yeniliyoruz ya da berabere kalıyoruz. sampiyonlar ligi kupası her yönden üstün olmama ragmen kaybettim bugun . ancak sinir stres hastası yapar bu oyun adamı .

Newbie
    valah ustam senın gibi bi takımı ben yendım adam 45 yıldız ^^ ben 35 kendi evimde darma duman etim burda senın en kötü secimin kanat oyunucusu koymamman kanat ve def yanlıs sen sükret o kadro ile yenilmedıgıne ^^

Newbie
    oyun sekli ne öle ya allahın seversen adam akılı 4,4,2 yap yenersin o ne defans da bi adam yok ortada bi adam yok

Newbie
    Arkadaşım o taktikle senin kalitende bi takımdan fark yersin. Düzenli taktik yarat. O ne oyle emo saçı gibi soldan sağa meyilli Maç içerisindede fazla değişiklik yapma taktikle. Biraz sabırlı ol dizdiğin taktikte oynarkende. düzenli 4-4-2 , 3-5-2 , 4-4-1-1 , 3-4-3 , 4-1-2-1-2 gibi şeyler yap. Oynadığın taktiğe ad koyulmazki senin Biraz dikkat

Newbie
    Oyunun gerçekçiğili de burda zaten.
    Bkz: Fenerbahçe 1-2 Pnedikspor
    Barcelona 1-2 Celtic

Newbie
    yatırıyosun parayı bakıolar bu adamda para var çöp bi takıma yenilsin veya berabere kalsında belki yine jeton alır takımına yeni adamlar alsın die yapmışlardır sana

Newbie
    Quote Originally Posted by Erkan Kızıl View Post
    yatırıyosun parayı bakıolar bu adamda para var çöp bi takıma yenilsin veya berabere kalsında belki yine jeton alır takımına yeni adamlar alsın die yapmışlardır sana
    milyonlarca kişi oynuyor bu oyunu nasıl tek tek takip edip şaibe yapsınlar

Efo
    Efo is offline
    Newbie
    o dizilişle takım yenememen normal kardeşim.

Newbie Olcay Çetinkaya's Avatar
    aşağılamak için söylemiyorum ama saçmasapan bi taktiğin var. rakibin taktiği muazzam. üçlü defans ve muhtemelen ofsayt tuzağı açık. birde zırt pırt taktik değiştirmek takımdaki dengeleri bozar. iyi giden takımlara bakıldığında taktiğini asla bozmuyorlar. ben ilk 5 levele kadar kanatsız güçlü oyuncularla çok başarılı maçlar çıkardım ama seviyeler ilerledikçe dandik rakip kalmıyor. iyi bir ml-mr veya iyi bir aml-amr kombinasyonu öneririm. birde server istemezse ne yaparsan yap rakip zayıf olsa bile berabere bitebiliyor. sinirlerinize hakim olup sabırla mücadele etmek en mantıklısı

Page 2 of 2 FirstFirst 12