Results 1 to 5 of 5

Thread: yardım edin

Newbie

yardım edin

açtığım oyunda arkadaşlarmla aynı seviyedeyiz ama aynı gurupta değiliz hesabımı silip yeni bir hesap açmak istiyorm ama beceremedim yardımcı olurmusunuz

Newbie
    aynı grupta olmanız biraz yüksek nir şans işi gibi anladığım kadarı ile bir kaç ,belkide çok daha fazla server var ve oyun tamamen doğaçlama bir gruba atıyor seni.dilersen hiç silme böyle devam et. eğer çok deneek istiyorsan yeni bir mail adresi ile top eleven sayfasından facebooktan bağımsız deneyebilirsin fakat arkadaşlarını göremezsin.yada fake bir facebook hesabı açıp aşın ile oynayabilirsin.

Newbie
    ben bunun sırrını öğrendim arkadaşınız size davet göndersin ben 1.seviyede 6 takım birlikte açmıştım

Newbie
    Quote Originally Posted by Ahmet Fetai View Post
    ben bunun sırrını öğrendim arkadaşınız size davet göndersin ben 1.seviyede 6 takım birlikte açmıştım
    Bu durum oyundan tamamen şans işidir. Davet gönderecek oyuncu ile davet alan oyuncu aynı serverda olacak diye bir kaide yok. Sadece bir birlerine hediye gönderebilirler. bir birinin maçlarını izleyemezler. Sizin aynı server'a düşmeniz durumu ise ya aynı günler içinde üye oldunuz ya da şansınıza öyle geldi.

Newbie
    6 takım ya
    not:LİGDE BOT ROBOT YOKSA AYNI SERVARA DÜŞMEZSİNİZ
    not 2:Hepsi aynı gün değildi