Results 1 to 6 of 6

Thread: Maçları izlemek ...

Newbie

Maçları izlemek ...

Beyler benim bir sürü arkadaşım oyunu oynuyor, hepsi bir birinin maçını çatır çutur izliyor ama ben onların maçlarını izleyemiyorum onlar benim maçlarımı. Hediye falan yollayabiliyoruz bir birimize ama, maçlarımızı izleyemiyoruz alt kısımda oynayan arkadaşlarda da gözüküyorlar fakat arkadaşlarımın fikstürü dalgasına tıklayınca orada da gözükmüyorlar ve maçları izleyip bir birimize destek olamıyoruz. Bunun çözümünü bilen varsa yardım etsin.

Rookie sabankuru's Avatar
    senin tanidik arkadaslarin, akrabalarin baska serverlerde oldugu icin, sadece hediye gönderebiliyrosun. ama ayni serverdeki rakibinle arkadas olursan, onlarin maclarini izleyebiliyorsun. bu hep böyleydi...

Newbie
    Ne yani bütün arkadaşlarımın hepsi bir yere düşmüş ben bir yere mi düşmüşüm ?

Newbie
    serverlarınız farklı, aslında onlardan birinin seni davet etmiş olması aynı servera düşme ihtimalini epey arttırıyor ama yinede özetle serverlarınız farklı oldgndan göremezsiniz maçları ve hatta serverı da değiştiremezsiniz, zaten en çok şikayet edilen konulardan biri bu.

Newbie
    Yapacakları işi öpüm o zaman.

Newbie Olcay Çetinkaya's Avatar
    düşünsenize 1000 tane face arkadaşın var ve hepsi birden seni destekliyor kaliten ne olursa olsun maç kaybetmen imkansız gibi. bence böyle olsaydı bu seferde öteki türlü isterdi insanlar. bir nevi önceden alınmış iyi tedbirlerden birisi. ayrıca önemli bir bilgi daha veriyim serverlar ile ilgili. aynı servera düşmek isteyenler aynı gün aynı saat içerisinde aynı anda üye olurlarsa aynı servera düşüyorlar(garantili) gerisi size kalmış