Results 1 to 4 of 4

Thread: Güç dengesi saçmalığı

Newbie

Güç dengesi saçmalığı

Selam diyeceğim şu yaklaşık 8aydan fazla oynuyorum 9 level deyim ortalama takım gücüm 62 ligde benden güçlüsü yok as takım da şimdiye kadar kupa lig ve şampiyonlar liginde yaklaşık 10 mac yaptım en güçlüsü 60 ortalaması idi sadece 2galibiyetim var kendi sahamda online olmayan adama yenildim ortalaması 53 böyle saçmalık olmaz para verip token alıyorum onda bile yeniliyorum oyundan soğuttular vallahi buna bir çözüm adminnnnn

Newbie
    oyuncuların maliyetine bak öyle al, örneğin 49 seviye oyuncu 5 dolar diyelim, başka 49 seviye oyuncu ise 15 dolar .. şimdi 5 dolarlık adamla 15 dolarlık adam arasında fark olacak tabiki .. 3 tane 5 dolarlık adam alacağına birtane 15 dolarlık adam al. takımda yıldız pek önemli değil .

Newbie
    Her zaman oynadığınız takımın genel ortalamasına değil, ilk 11'inin ortalamasına bakın. Örnek verirsem; takımın genel ortalaması 40 iken, ilk 11'inin ortalaması 45-50 olabiliyor.Özellikle ortalamalarını düşük göstermek için yedeklerinde 2-3 yıldız oyuncu bulunduran açıkgözler var Fakat adamın ilk 11'i full 5 yıldız. Bu sebepten bazen bizden düşük takımlara yenilebiliyoruz ama aslında o takımların asıl ortalamaları bizden yüksek olabiliyor.

Newbie
    bazen oyun cok sacmaliyor gecen levelde12 gerci sampiyon oldum ama bir macimda topla oynama % 80 bende kaleyi bulan sut derseniz benim 20den fazla adamin sadece 2 macin sonucu 1-2 kaybettim
    ama ayni takimi ikinci macta 7-0- yendim