Results 1 to 5 of 5

Thread: yöneticileryardım lütfen

Newbie

yöneticileryardım lütfen

kardeş 3 gündür bu youndan cok fena cekiyorum...Şöyle söyleyeyim 3 gündür lig maçı kazanamıyorum tamamen oyun hatası....Böyle düşünme sebebimi sorarsan 3 gündür bütün maçları seyrediyorum ve oynadığım rakiplerden derecem daha yüksek....Ve oynadığım her maçta 3 den az seyircim olmuyor ve rakipten top oynama yüzdem her zaman fazla oluyor...Buna rağmen 2 mağlubiyetim 1 beraberligim var....ligin 1. ile kapısırken 3 günde alt sıralara düştüm...üstelik yaptıgım maçların hiçbirinde rakip takımın oyuncusu macı seyretmedigi halde beni yeniyor...Bu nasıl adalet.......Ve nerdeyse her ay kredi kartı ile token alıyorum futbolcular alıyorum, her sezon kadroyu yeniliyorum girersen hesabıma görürsün ne kadar ilgilendigimi...Bu sezon hariç diğer bütün sezonlarda da hep ligin 1. si oldum....Ama şu 3 gündür bu oyun beni mahvetti tamamen oyunun sisteminden kaynaklanan bir sorun gibi geliyor bana...Bu konuda yardımcı olabilcek misin yapabileceğim birsey var mı....Hesabıma girip ne kadar oyunla ilgilendiğimi görebilirsin...Yardım lütfen...

Newbie
    bu mesajdan sonra şampiyonlar ligi maçımı yaptım seviyem 69.2 rakibim 63 kendi sahamda oynuyorum ve 3-2 yeniliyorum bu ne saçmalıktır yeter artık bu oyun için para ödeyen insanlardan biriyim böyle devam ederse bırakıyorum oyunu bilgilendirme istiyorum lütfen...

Newbie
    haklısın kardeşim bu ne böyle ben de bir beraberlik serisi tutturdum gidiyorum her maç penaltı yapıyor takımım al bak son 4 maçımın 3 ünde penaltıdan gol yedim (ayrıca taktiklerdeki top kapma şekli de zor değil normal)

yöneticileryardım lütfen-1.jpgyöneticileryardım lütfen-2.jpgyöneticileryardım lütfen-3.jpg

Newbie
    Abi sorun ne anlamıyorum her maçı seyrediyorum seyircimde var adamlar benim alt derecemde kendi saham veya deplasman farketmiyor dünya kadar şut çekiyor takım ama hiç biri gol olmuyor adam 5-6 sefer geliyor atıp gidiyor sonuç mağlubiyet sinirden kafayı yicem yok böyle birşey ya...O kadar ki kendi ligimdeki arkadaşım artık yeniyim diye beni destekliyor maçlarımda ama ne fayda çok mantıksız bir durum...Para veriyorum diye her sezon şampiyon olacam diye birsey yok ama oyun ile ilgilenen ile ilgilenmeyen arasında fark olmalı ya....yenildiğim bütün takımlar maçı izlemedi ona rağmen yenildim saçma...

Newbie
    dediklerine katılıyorum aynı şeyleri yaşıyoruz seninle beni de bütün arkadaşlarım destekliyor destek %15 oluyor her maç ama gol atamıyorum. forvetim gözlemci seviyesinde ya auta atıyor ya kaleciye o bir kez uzaktan vuruyor gol yiyorum maç öyle bitiyor çıldırıyorum penaltı olayı var şimdi son günlerde