Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By {{DELIKANLIM}}

Thread: her turlu token kazanma ve diger yardimlar yapilir!!!

Newbie {{DELIKANLIM}}'s Avatar

her turlu token kazanma ve diger yardimlar yapilir!!!

Selam arkadaslar bu oyunu yeni ciktigindan beri oynuyorum suan 40 sezondayim bu oyunun tecrubelerindenim yardim isteyen token kazanmak isteyenler yada nasil yapildigini herseyi a-z ye 2 yildir kendi forumda sunuyorum ve hilesiz nasil yapildini nasil anlatmisim. Türkiyedeki arkadaslar maalesef diger ulkelerdeki gibi teklifleri göremiyorlar mecburen ip degistirmeleri lazim her turlu ip degistirme ve nasil yapildigini nasil kazanildigini hem resimli hem video anlatimli forumuzda mevcut. Profilimdeki linke tiklayip gele bilirsiniz...

Bana hersey de ama token kazanamiyorum deme...
    Felan likes this.
    ■ □ ■ FC DELIKANLIM ■ □ ■ ► Sezon 40 - Seviye 31 ◄

Newbie
    bu söylediklerinin kurallara uygun olduğunu sanmıyorum

Newbie {{DELIKANLIM}}'s Avatar
    Quote Originally Posted by yaban View Post
    bu söylediklerinin kurallara uygun olduğunu sanmıyorum
    neden? Daha bu forumda hatta hic biyerde turkce yardim yokken biz veriyorduk her turlu yardim ve sorunlari biz cözuyorduk belki forumda reklam olarak yasak diye bilirler ona birsey diyemem ama sonucta turkce yardimi yapiyorum token icinde hile yapmiyoruz yollari gösteriyoruz ve teklifleri sunuyoruz yapmak isteyen yapar. Ip programi desen turkiyede neden diger ulkeler gibi sponsorlar cikmiyor sasiriyorum resmen adaletsizlik var zaten bu oyun para uzeri kurulmus amaclari para kazanmak heryerden tokenle birseyler aliniyor. Biz para vermeden nereye gelindigini gösteriyoruz. Bu oyunun taktikleri emirleri vs herseyi gösteriyoruz.
    ■ □ ■ FC DELIKANLIM ■ □ ■ ► Sezon 40 - Seviye 31 ◄

Newbie
    her turlu token kazanma ve diger yardimlar yapilir!!!-anket-hata.jpgTopeleven.com sitesindeki peanutlabs anketleri bende görünmüyor ABD ip
    önünüze kapali gorunuyor.
    Anket Yerini güncelledim Nato'da yeni Anketler çıkmıyor.
    Sebebi ne OLABILIR?