Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Oyun Saçmalıgın Daniskası Para Tuzagı

Newbie

Oyun Saçmalıgın Daniskası Para Tuzagı

Bütün Futbolcularım Yetenekli saglık form süper antrenmanları yapılmış adamdaki oyuncularla benim oyuncularım arasında daglar var ama beraber kalıyoruz mantık neresinde bunun bu oyuna bir daha para verirsem oynarsam namerdim

Newbie
    usta sen yine iyi beraber kalmışsın ben 2-1 kendi sahamda yenilmiştim )) verdiğin emek boşuna gitmiş geçmiş olsun baazen saçmalıyor oyun yapcak birşey yok yaptıkları oyunda kendilerine benziyor

Newbie
    Dostum bende aynı dertten muzdarip oldum bana denilen "Futbol şans işidir! Nası Galatasaray Real Madrid'i ya da Fener Machester'ı yenebilmesi gibi" imiş özel yetenek filan hikaye oyunun algoritması iyi değil sonuçları random olarak veriyor. Şansın varsa be ala yoksa şans .... yırtsan ne fayda dostum o değilde sen ligde hiç yenilmemek, tüm kupaları toplamak için para basıp adam alıyorsun vakit harcıyorsun, çat bir maç namağlupluk gidiyor, şampiyonlar liginde hiç yenilmeyeceğin adama yeniliyorsun, kupa desen tam bir faciya sen lvl 3 ken karşına lvl 5 takım geliyor ee o kadar takımın seviyesini arttırdın o kadar zaman para harcadın ne oldu modaratör çıkar der sana futbol ŞANS işi diye
    :-)))))

Newbie
    Bu oyun şans ile oynanmaz orda eklemis yetenek level germeler antremanlar bunları yapiyorsun macin karsiligini hakkını alman gerekiyor gidip 2 yıldıza yenilmemeli

Newbie
    Arkadaslar bosuna kendinizi yormayin..Hersey zaten ortada bizim gibi enayiler oldukca kusura bakmayin Top Eleven krallar gibi yasar...
    gecen sezon 10 mac arka arkaya adamlarim sakatlaniyor..soruyoruz nasil oluyor diye...biri cikipda adam gibi cvp vermiyor..sagolsun yine devam ediyoruz lig yeni basladi 4 macda 4 sakat..iyi gidioruz bakalim...adamlar isini iyi biliyor...gaz gelecek yerden tavuk esirgenmez..ben sadece kupada biliyordum seviyelerin karsitigini ama ligede aynisiyimis..SEVIYE 9 VE SEVIYE 10 AYNI LIGDE.. bunuda bir aciklamasini sorsak
    cvp vermezler..herneyse..zaten bundan sona para yok!!!

Newbie
    Arkadaşım o senin oynadığın taktikle alakalı bir şey. Taktiğin olmadıktan sonra takımın 5 yıldızlı olsa ne olur olmasa ne olur? Senin şu takımın dizilişine baktım ve güldüm yani..

Newbie
    Quote Originally Posted by MustafaFC View Post
    Arkadaşım o senin oynadığın taktikle alakalı bir şey. Taktiğin olmadıktan sonra takımın 5 yıldızlı olsa ne olur olmasa ne olur? Senin şu takımın dizilişine baktım ve güldüm yani..

denemedik taktik kalmadiki o gördügün taktik gibi 10 çeşitini denedim iki gün üst üste gol atıyor sonra sıçıyor herkez ogrendi bu oyunun algoritması çok kötü ve oyun git gitikçe paraya dönüyor

Newbie
    Taktik ile hiç alakası yok arkadaşlar hiç kasmayın, eğer taktik olsaydı denedim iki tane fake takım açtım taktik olarak denedim hiç bir taktiğin üstünlüğü yok şöyle ki a takımdan b takıma dostluk maçı atıyorsun b takımı 2-1 alıyor daha sonra b takımından a takımına atıyorsun bu sefer a takımı maçı kazanıyor 2 -0 taktik aynı takımların puanına da özellikle eşit olmasına dikkat ettim dengeledim hiç ayrıca keyfim yerine gelsin diye bi tanesine de kendim bir dostluk maçı attım karşı takımımın moral kondisyon yarıda o takım derecesi 13 iken benim takımın derecesi 28 idi az kalsın yeniliyordum o zamana kadar ne yenilgi ne de beraberlik yüzü görmüştüm )))) daha ilk yarıda 1 0 öne geçince karşı takımı tek bir tarafa forveti kaleye kaleciyi forvete koydum yer değiştirdim farklı ve yanlış yerlere ona rağmen bir gol daha attı nası olduysa son 10 dakika da o kadar yırtındım şansa iki gol de benim adamlar attı uzatmalarda bi farkla yenebildim yani taktik maktik hikaye süs olsun diye var

Newbie
    Umit kardesim o senin dediyin varya fenerle yeni malatya 100 mac yapsa 97sini fener alir 3nu malatya aliri aynisida real madrid icin gecerli...
    gercek hayatda futbol var..Top eleven malisef cok kotu bir basarisiz bir systemi var...suanda herseyi bir birine karistirmislar...sen hic hayatinda futbolda macda i 3 futbolcu sakatlaniyor ve 8 kisi 11 kisiye karsi maci 3-0 aliyor gordunmu ve ya duydunmu?..sence bu gercek futbol haytinda varmi?? istersen bir dusun...

Newbie
    Quote Originally Posted by Kaya68 View Post
    Umit kardesim o senin dediyin varya fenerle yeni malatya 100 mac yapsa 97sini fener alir 3nu malatya aliri aynisida real madrid icin gecerli...
    gercek hayatda futbol var..Top eleven malisef cok kotu bir basarisiz bir systemi var...suanda herseyi bir birine karistirmislar...sen hic hayatinda futbolda macda i 3 futbolcu sakatlaniyor ve 8 kisi 11 kisiye karsi maci 3-0 aliyor gordunmu ve ya duydunmu?..sence bu gercek futbol haytinda varmi?? istersen bir dusun...

kayılıyorum vallahi suanda 6 tane sakatım var kimi koyacamda oynasin 7 gün bekledim adam igleşti oyuna soktum pat 5 gün daha sakat eee sakat olmassa adamlar token satabilirmi bu oyunu yapanın a.q

Page 1 of 2 12 LastLast